Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Прилуцький фінансово-правовий коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Прилуцький фінансово-правовий коледж (04637) 7-51-10
Чернігівська обл., м. Прилуки, в/м №12 буд. 45  (карта)
http://www.pfpk.org.ua

Прилуцький фінансово-правовий коледж

Прилуцький фінансово-правовий коледж - це вищий навчальний заклад І рівня акредитації недержавної форми власності, який здійснює підготовку молодших спеціалістів в області фінансів та правознавства

Історія коледжу

Фінансово-правовий коледж м. Прилуки, Чернігівської області є першим закладом вищої освіти недержавної форми власності, що заснований в 2001 р. Державну реєстрацію як суб'єкт освітянської діяльності та ліцензію на право отримання освітніх послуг коледж отримав в 2001 році.

Коледж розташований в мальовничій парковій зоні на території військового містечка, що знаходиться в славетному, багатому історією та культурою місті на берегах р. Удай.

В умовах реформування економічних відносин в регіоні, впровадження нових прогресивних форм господарювання виникає потреба в спеціалістах економічного та правового профілю, що підтверджується заявками від підприємств та організацій різних форм власності, центрів зайнятості населення, недостатньою мережею навчально-виховних закладів економічно – правового профілю нашого регіону.

Спеціальності

Коледж готує молодших спеціалістів за спеціальностями:

"Правознавство" (термін навчання на базі 9 кл. – 4 роки, на базі 11 кл. – 3 роки).

Юрист – це непроста професія. Найголовніше в ній – поважати людину, поважати Закон, який нашому суспільству і окремій людині гарантує захищеність.

Вся діяльність підприємств, організацій, закладів регулюється законами і іншими нормативними актами. Їх немало, але всі потрібно знати і правильно застосовувати на практиці.

Для цього в народному господарстві на багатьох підприємствах створені юридичні відділи або посади юристів. Випускник нашого коледжу з даної спеціальності може працювати як на господарчих підприємствах, так і в судах, органах РАЦСУ, нотаріальних конторах, адвокатурі, архівах, органах внутрішніх справ і митного контролю, органах самоврядування і виконавчої влади, установах юстиції. Коледж, відповідно до рішення ДАК від 22 червня 2006 року з напряму (спеціальності) 0304 "Право", 5.03040101 "Правознавство", визнано акредитованим за І рівнем.

"Фінанси і кредит" (термін навчання на базі 9 кл. – 3 роки, на базі 11 кл. – 2 роки).

Фінанси – це планово-організаційна, науково обґрунтована система загального спостереження і контролю за діяльністю підприємств, організацій і закладів. Фінансисти беруть участь в складанні планів випуску продукції, у визначенні номенклатури виробу, розраховують витрати матеріалів і т. п.. Кваліфікований фінансист безперервно аналізує виробничий процес.

За даними спеціальностями випускники коледжу можуть працювати на посадах бухгалтера, бухгалтера – ревізора, касира, державного податкового інспектора, працівника банку.

Коледж, відповідно до рішення ДАК від 19 жовтня 2004 року з напряму (спеціальності) 0305 "Економіка і підприємництво", 5.03050801 "Фінанси і кредит", визнано акредитованим за І рівнем

Забезпечення навчального процесу

Викладацьку і виховну роботу здійснюють викладачі, більшість мають значний досвід роботи, ентузіасти своєї справи. В колективі є доцент, кандидат економічних наук, викладачі методисти, викладачі вищої категорії, старші викладачі, які сіють зерна знань, доброти.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!