Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Первомайська філія Медичного коледжу "Монада" (051) 617-30-90; (067) 294-16-64; (067) 785-74-93
55214 Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Кам'яномостівська, 5-г  (карта)
http://monada.mk.ua/

інформація підтверджена

Первомайська філія Медичного коледжу "Монада"

Первомайська філія ТзОВ Медичний коледж "Монада" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Медичний коледж "Монада" заснований у 1992 році, відзначений у міжнародних виставках "Престижні навчальні заклади України", "Сучасна освіта України", дипломами "За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти", "За активне впровадження нових технологій навчання".

На міжнародних щорічних виставках "Сучасна освіта України" нагороджений дипломами "За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу", срібними медалями в номінації "Інтеграція науки і освіти у вищому навчальному закладі". Удостоєний почесного звання "Лідер сучасної освіти" за багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України.

"Монада" працює у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Ужгороді, Чернівцях, Хусті, Первомайську.

Філія в м. Первомайську Миколаївської області створена в 2003 році (Ліцензія АД № 034998, сертифікат про акредитацію НІ-І № 1454192). За час діяльності філії державні дипломи одержали 414 фармацевтів та 109 зубних техніків.

Ліцензія з надання освітніх послуг за рівнем повної середньої освіти серія АА № 329603 від 30.05. 2013 року.

Головний вуз в м. Львові заснований 1 жовтня 1992р. як медичне училище ТзОВ "Монада". Статус медичного коледжу з правом здійснення освітньої діяльності за ІІ рівнем акредитації отримано навчальним закладом за рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії у травні 1994р. З 1997 року розпочалась робота відділення на основі базової загальної середньої освіти (після 9 кл.), де студенти разом зі спеціальністю здобувають загальну середню освіту і отримають атестат.

У складі коледжу ТзОВ Медичний коледж "Монада" є 6 філій: у Чернівцях, Луцьку, Первомайську, Хусті, Дрогобичi та Ужгороді.

Матеріально-технічна база ТзОВ Медичний коледж "Монада" (Первомайська філія) дозволяє в повній мірі забезпечити якісний навчальний процес.

Практична підготовка студентів проводиться на базі лікувально-профілактичних установ, аптек регіону. В коледжі щорічно проводяться студентські наукові конференції, конкурси професійної майстерності "Кращий за професією", спартакіади, фестивалі художньої творчості, конкурси "Міс і Містер "Монада", зустрічі КВК та інше. Активно працює студентське самоврядування, проходять заняття за системою "Школи лідерів", випускаються газети "Вісник Монади" та "Велика перерва", радіогазета.

Через щорічні "Ярмарки", на які запрошуються представники лікувально-профілактичних установ, аптек, навчальний заклад допомагає випускникам вирішувати питання працевлаштування.

Первомайська філія Медичного коледжу "Монада" проводить підготовку за такими напрямами:

  • Охорона здоров'я

    • Фармація
    • Стоматологія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.05.2019