Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С. В. Литвиненка (056) 969-01-41
Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Радянська 29  (карта)
http://nkkep.com

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С. В. Литвиненка

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С. В. Литвиненка Дніпропетровської облспоживспілки - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С. В. Литвиненка – навчальний заклад з 50-річною історією, який дбайливо зберігає та примножує кращі традиції навчання і виховання в системі навчальних закладів Укоопспілки.

Пропонуємо ознайомитися з нашим навчальним закладом, де здобувають професійні знання більше, ніж 1000 студентів.

Педагогічний колектив коледжу – це люди з високим творчим потенціалом, які в освітній діяльності активно застосовують сучасні інноваційні технології, формуючи професійний та інтелектуальний потенціал нашої держави. Свою задачу ми бачимо у підготовці професіоналів, які володіють новими знаннями та вміють працювати у жорстких умовах ринкової економіки.

Пріоритетним завданнями педагогічного колективу коледжу є:

 • задоволення потреб і виконання замовлень Дніпропетровської облспоживспілки в підготовці сучасних фахівців;
 • формування творчої особистості, громадянської позиції, національної свідомості, відповідальності за долю держави і суспільства;
 • здійснення ступеневої підготовки фахівців за інтегрованими навчальними планами з Полтавським університетом економіки і торгівлі, Львівською комерційною академією, Харківським економіко-правовилм університетом, Дніпропетровським університетом економіки та права та ін.;
 • вдосконалення організації навчально-виховного процесу з використанням сучасних інноваційних технологій.

Історія

Історія коледжу почалась з Новомосковської торговельно-кооперативної школи. З відкриттям у 1957 році технікуму її діяльність не припинялась. Згодом вона отримала назву кооперативне училище, яке для багатьох стало стартовим майданчиком для подальшого професійного зростання.

За більш, ніж 50 років випускниками коледжу стали 21781особа:

 • Товарознавці-комерсанти - 7728 осіб;
 • Організатори обслуговування населення - 336 осіб;
 • Організатори заготівель - 107 осіб;
 • Бухгалтери - 5407 осіб;
 • Юристи - 1856 осіб;
 • Економісти - 666 осіб;
 • Продавці - 3740 осіб;
 • Заготівельники-801 особа;
 • Офіціанти - 38 осіб;
 • Кухарі, кондитери - 258 осіб;
 • Інвентаризатори - 772 особи.
 • Оператори з уведення даних в ЕОМ – 72 особи.

З перших днів свого існування Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С. В. Литвиненка дав путівку в життя представникам багатьох поколінь кооператорів, завоював великий авторитет не тільки в Дніпропетровській області, але й за її межами. На сьогодні коледж забезпечує високий рівень освіти, що підтверджує диплом державного зразка. Він здійснює практичну підготовку молоді до професійної діяльності, а також сприяє працевлаштуванню випускників.

Педагогічний колектив Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка Дніпропетровської облспоживспілки докладає багато зусиль для створення якісної і ґрунтовної системи знань, що є засобом досягнення сучасних європейських стандартів освіти.

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права Дніпропетровської облспоживспілки названо іменем Сергія Васильовича Литвиненка. Така честь випала не кожному кооперативному навчальному закладу. В Україні їх – 24. Лише трьом присвоєно звання визначних діячів Укоопспілки (Івано-Франківському, Кіровоградському і Новомосковському).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014