Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж (04141) 5-24-26
Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Ушакова 44  (карта)
http://ztrada.at.ua

Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж

Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж був заснований 11 червня 1997 року за участю міськвиконкому. Це один з небагатьох навчальних закладів в Житомирській області, який вже четвертий рік працює за модульно-рейтинговою системою навчання, яка має багато переваг для підвищення ефективності та якості вищої освіти.

За багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України педколектив коледжу в 2007 році здобув почесне звання "Лідер сучасної освіти".

Спеціальності

Прийом громадян до Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу проводиться на конкурсній основі відповідно до їх здібностей.

Громадяни України приймаються на навчання на договірних засадах з організаціями, підприємствами різних форм власності, фізичними особами.

Прийом до коледжу здійснюється для підготовки фахівців за спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня підготовки молодшого спеціаліста. Нормативний зміст та термін навчання визначений стандартами вищої освіти

Навчання проводиться за напрямами підготовки та спеціальностями на денну та заочну форму навчання:

Денна форма навчання

5.03050101 "ФІНАНСИ і КРЕДИТ"

  • прийом на основі базової загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки) та на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання 2 роки)

5.03040101 "ПРАВОЗНАВСТВО"

  • прийом на основі базової загальної середньої освіти (термін навчання 4 роки) та на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки)

5.03050701 "МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ"

  • прийом на основі базової загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки) та на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання 2 роки)

5.01020101 "ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ"

  • прийом на основі базової загальної середньої освіти (термін навчання 3 роки) та на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання 2 роки)

Заочна форма навчання

5.060101 "ПРАВОЗНАВСТВО"

  • прийом на основі повної загальної середньої освіти

5.03050101 "ФІНАНСИ і КРЕДИТ"

  • прийом на основі повної загальної середньої освіти

Паралельно з навчанням на отримання основної спеціальності студентам надана можливість отримати робітничу професію за скороченим терміном навчання ("Адміністратор", "Оператор комп’ютерного набору", "Секретар керівника", "Бармен" та "Касир банку").

На базі економіко-гуманітарного коледжу працюють курси довузівської підготовки, що дає можливість учням підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання та до вступних іспитів до навчального закладу, працюють курси водіїв.

Матеріально-технічна база

У Новоград-Волинському економіко-гуманітарному коледжі діють 4 сучасні комп’ютерні лабораторії, що мають вихід до глобальної мережі Інтернет. До послуг студентів бібліотека, спортивний комплекс, гуртожиток, затишне студентське кафе.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!