Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Новобузький коледж МДАУ (0515) 19-16-76
Миколаївська обл., м. Новий Буг, вул. Леніна 46  (карта)
http://www.nbugkmdau.mk.ua

Новобузький коледж МДАУ

Новобузький коледж Миколаївського державного аграрного університету – один із старих сільськогосподарських навчальних закладів на Миколаївщині

Історія

В 1924 році у приміщенні розформованої ще у 1920 р. учительської семінарії почала роботу агропромшкола з трирічним терміном навчання. За п’ять років її колектив підготував 200 спеціалістів.

В 1930 р. на її базі був створений технікум механізації сільського господарства, реорганізований через рік в технікум соцобліку, а пізніше – в агрономічний. За десять довоєнних років тут підготовлено понад 400 сільських бухгалтерів та агрономів рільництва.

Під час окупації Нового Бугу (серпень 1941 – березень 1944) технікум не працював. Відновлений в 1944 р. технікум продовжує підготовку і випуск агрономів до 1949 року.

Реорганізований у 1947 р. в технікум механізації сільського господарства, він став готувати техніків-механіків шляхом стаціонарного, а з 1953 р. – і заочного навчання, доводячи щорічний випуск до 270 осіб.

Технікум постійно зміцнює свою навчально-виробничу базу, поліпшує культурно-побутові умови учнів і співробітників за рахунок державних асигнувань. У 1983 р. введено в експлуатацію новий навчальний корпус на 920 учнів.

Учбове господарство зернового та м’ясо-молочного напряму, учбово-виробничі майстерні, класи і лабораторії, різноманітне обладнання, наочні посібники, ТЗН – все це створює відповідні умови для проведення теоретичних та практичних занять учнів на належному рівні.

Наявність чотирьох гуртожитків, їдальні, актового залу, 3 кімнат-музеїв, спортивного залу, військового і спортивного майданчиків та інших об’єктів культурно-побутового призначення створюють сприятливі умови для широкого розвитку позакласної та культурно-масової, військово-патріотичної, спортивної, творчої роботи, художньої самодіяльності, для всебічного розвитку і культурного відпочинку учнів та співробітників.

У 1965 р. відкрите нове відділення "Електрифікація сільського господарства". За 39 років технікум підготував близько двох тисяч техніків-електриків. Нині на відділенні навчається більше двохсот студентів. У їхньому розпорядженні дев’ять кабінетів і лабораторій.

З 1984 р. у технікумі почали навчати студентів із спеціальності "Будівництво та експлуатація будівель і споруд". Сьогодні на цьому відділенні понад 200 студентів.

В 2003 р. технікум введений як структурний підрозділ до Миколаївського державного аграрного університету. В березні 2004 р. технікум отримав статус коледжу і перейменований в Новобузький коледж Миколаївського державного аграрного університету.

Загальна інформація

В коледжі є велика актова зала, де проводяться урочисті збори, уроки мужності, тематичні вечори, конференції. Організовуються і проводяться походи в місцевий музей. Весь викладацький колектив прагне, щоб із стін коледжу виходили не тільки хороші спеціалісти сільськогосподарського виробництва, а всебічно розвинені молоді люди.

У коледжі є найбільша в місті Новий Буг спортивна зала, спортивний комплекс, тир. Поряд – великий стадіон для проведення усіх видів спортивних змагань.

У навчальному процесі використовуються активні форми: ділові ігри, уроки на виробництві, екскурсії, на уроках використовуються ТЗН, обчислювальна техніка, з вересня 2003 р. в навчальний процес впроваджена модульно-рейтингова технологія навчання. Дипломні роботи виконуються на реальній основі, щоб їх можна було використати на практиці.

Всю учбово-методичну роботу очолює методична рада, на засіданнях якої заслуховуються звіти викладачів з методичної роботи, про стан викладання навчальних предметів, організації виховної роботи.

Виробнича практика є важливою складовою частиною навчального процесу. Вона проходить в господарствах Миколаївської області, а також в лабораторіях, майстернях технікуму та учбово-дослідному господарстві. В 2004 р. навчально-матеріальна база коледжу поповнилась за рахунок передачі до коледжу виробничих майстерень і МТП Новобузької "Райсільгоспхімії". За час проходження практики учні одержують робітничі професії.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014