Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Миколаївський коледж бізнесу і права ПУЕТ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Миколаївський коледж бізнесу і права ПУЕТ (0512) 56-66-90
м. Миколаїв, проспект Миру 20  (карта)
http://mtecc.at.ua

Миколаївський коледж бізнесу і права ПУЕТ

Миколаївський коледж бізнесу і права Вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" - це навчальний заклад, який має все необхідне для підготовки кваліфікованих спеціалістів

Загальна інформація

На всіх рекламних продукціях Миколаївського торгово-економічного кооперативного технікуму читаємо, колись урочисто заявлену студентами фразу: "Тут ви захочете вчитися!".

Що ж приваблює сюди молодь? Мабуть атмосфера приязні, доброти і разом з тим вимогливості, що царять у технікумі, затишок і порядок у кабінетах і лабораторіях, а головне - сучасні технології навчання, можливості реалізувати свої вміння і здібності у навчанні, на сцені, спортивному майданчику. Врешті, можливість жити справжнім бурхливим студентським життям.

Запорукою всього цього - тісна співпраця і спільні зусилля педагогічного та студентського колективу, адміністрації, студентської ради та профкому, збереження і розвиток добрих національних освітянських традицій і впровадження новітніх технологій навчання.

За 41 рік технікум підготував 17386 фахівців. Свого часу технікум закінчили голова правління Миколаївської облспоживспілки Білоус Іван Андрійович, голови правлінь 4 провідних райспоживтовариств, багато керівників та головних бухгалтерів, провідних фахівців кооперативних організацій, фінансових та банківських установ, підприємств торгівлі та ресторанного господарства, юридичних служб, судових і правоохоронних органів нашої області.

Широко застосовується проблемний метод навчання, заняття-презентації, рольові та ділові ігри, диспути тощо. Традиційними стали лекційні і практичні заняття з використанням інтерактивної дошки, комп'ютерної техніки і відповідних інформаційних та мультимедійних програм.

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база технікуму складається з навчально-лабораторного корпусу та гуртожитку. Навчальний процес забезпечують 36 навчальних кабінетів, у т. ч. 10 оснащених комп’ютерною технікою, 2 спортивні і актова зала, бібліотека з читальною залою та фондом літератури понад 39 тис. одиниць, періодичними виданнями.

Технікум має 120 комп’ютерів, 108 з яких забезпечують навчальний процес у 10 кабінетах, інші на циклових комісіях, бібліотеці, навчальній частині. Технікум має свій сайт. Цілодобово працює Internet. Локальна мережа дає змогу проводити водночас 11 занять з використанням комп’ютерної техніки та інтерактивної дошки.

В розпорядженні студентів комп’ютерні програми "1-С Бухгалтерія", "Операційний день банку", "Ліга – Закон", "Аналіз фінансового стану підприємств", "Нотаріус", "Юрисконсульт", "Комерсант", складові частини програми фінансових установ (страхових, податкових, казначейства), тощо.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес забезпечують 60 викладачів. Серед них 33 (55%) вищої категорії, 14 (23%) першої, 8 (13%) мають педагогічне звання "викладач-методист", два вчений ступінь кандидата наук.

Навчання в технікумі здійснюється за модульно-рейтинговою системою, яка передбачає оцінювання всіх форм навчальної роботи студентів і звільнення їх від підсумкового контролю при успішному виконанні навчального плану.

Якісну підготовку фахівців забезпечують як традиційні так і інтерактивні форми і методи навчання: проблемні заняття, заняття-презентації, рольові і ділові ігри, диспути, з використанням комп’ютерної техніки, відповідних інформаційних та мультимедійних програм.

Студенти активно демонструють свої досягнення у навчанні при проведенні тижнів спеціаліста, участь в обласних, регіональних, Всеукраїнських конференціях, конкурсах, олімпіадах.

Культурно-спортивні розважальні програми Дні національних свят, студента, здоров’я, День закоханих, конкурси "Міс технікуму", "Козацькі розваги", "А нумо хлопці" сприяють змістовному відпочинку студентів.

Всі студенти забезпечуються гуртожитком, який розташований поряд з навчальним корпусом.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Після закінчення Миколаївського коледжу бізнесу і права ПУЕТ Ви будете мати змогу продовжити навчання з 3-го курсу з обраної спеціальності на базі технікуму за заочною формою навчання у Полтавському університеті економіки і торгівлі і отримати повну вищу освіту рівня "спеціаліст".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!