Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Медичний коледж ХНМУ (057) 372-11-79, 372-17-87
м. Харків, вул. Тінякова 11  (карта)
http://www.knmu.kharkov.ua

Медичний коледж ХНМУ

Медичний коледж входить до складу Харківського національного медичного університету як структурний підрозділ

Загальна інформація

Навчальний заклад здійснює підготовку молодших спеціалістів на основі:

  • базової загальної середньої освіти за спеціальностями "Лікувальна справа" (кваліфікація фельдшер), "Сестринська справа" (кваліфікація медична сестра);
  • повної загальної середньої освіти за спеціальностями "Сестринська справа" (кваліфікація медична сестра), "Акушерська справа" (кваліфікація акушерка).

Медичний коледж ХНМУ має навчальні кабінети, лабораторії, кабінети доклінічної практики, тренажерний кабінет для відпрацювання практичних навичок з клінічних дисциплін, кабінети клінічної підготовки, розташовані на базах лікувально-профілактичних закладів міста Харкова. Обладнання та оснащення кабінетів повністю забезпечують навчальний процес.

З метою підвищення якості успішності студентів проводиться наступна робота: використання передових інноваційних технологій навчання; створення належних умов для співпраці навчального закладу з лікувально-профілактичними закладами міста та області; розвиток творчої науково-дослідницької роботи викладачів та студентів; участь у конференціях та конкурсах.

Викладачі проводять наукову-дослідну роботу на базі коледжу.

Виховна робота спрямована на формування всебічно розвиненої особистості. З метою підвищення моральних якостей студенти залучаються до волонтерського руху.

Навчально-виховний процес Медичного коледжу ХНМУ сприяє підготовці конкурентоспроможного фахівця, який відповідає потребам сучасного ринку праці.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014