Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  



Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кременчуцький льотний коледж НАУ (05366) 2-23-61, 3-10-21
Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Перемоги 17/6  (карта)
http://www.flightcollege.com.ua

Кременчуцький льотний коледж НАУ

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

1 липня 2010 року Кременчуцький льотний коледж відзначив свій 50-річний ювілей. Як навчальний заклад його було створено у 1960 році під назвою льотного училища цивільного повітряного флоту. Наказом від 28.11. 1991 р. № 231 навчальний заклад було прийнято до системи Міністерства освіти і науки України. З 24.06. 1993 р. наказом № 97 цього Міністерства він перейменований під назвою "льотний коледж". Наразі коледж є одним із провідних авіаційних державних вищих навчальних закладів України, а в галузі підготовки вертолітних кадрів йому взагалі немає рівних.

У 2003 році коледж ввійшов до Єдиної навчально-методичної системи Національного авіаційного університету і тепер є його навчально-науковим підрозділом. Тому коледж на даний час знаходиться на шляху розвитку і зміцнює свою навчально-методичну і матеріальну базу. Це дозволяє розширювати спектр і обсяги навчання, забезпечувати якість підготовки курсантів, студентів і слухачів на всіх напрямах надання освітніх послуг.

Відтепер Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету акредитований за I-II рівнями вищої освіти і згідно ліцензії АД № 034672 від 21.05. 2012 р. здійснює підготовку за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст і бакалавр, денна і заочна форма навчання. Випускникам коледжу видається диплом про закінчення Національного авіаційного університету державного зразка і свідоцтво пілота CPL міжнародного зразка згідно JAR (за кваліфікацією пілот). Випускники коледжу можуть продовжити навчання в університеті для підвищення свого освітньо-кваліфікаційного рівня до магістра.

Коледж очолює Почесний працівник авіаційного транспорту, Відмінник освіти України Головенський В. В.

Навчально-виховний процес

Навчально-виховний процес здійснюється досвідченим колективом науково-педагогічних працівників, майже 40% з яких мають науковий ступінь, вчене звання або вищу категорію викладача. Льотну підготовку проводять пілоти-інструктори та командири з вищою підготовкою та кваліфікацією пілота 1-го класу.

В коледжі працюють відділення льотно-технічних спеціальностей; економічних спеціальностей; заочного навчання; підготовки іноземних студентів і перепідготовки авіаспеціалістів; навчально-виробничих практик і працевлаштування; організації, обліку і керування навчальним процесом.

Курсанти та студенти мають не менше 11 тижнів канікулярної відпустки за навчальний рік.

Матеріально-технічна база

Для забезпечення навчально-виховного процесу і надання освітніх послуг курсантам, студентам і слухачам коледж має розвинену інфраструктуру, а саме:

  • два навчальних корпуси,
  • тренажерний центр,
  • аеродром зі службами забезпечення,
  • льотно-виробничий загін,
  • авіаційно-технічна база,
  • автотранспортна база,
  • медико-санітарна частина,
  • бібліотека з читальним залом,
  • мультимедійні аудиторії,
  • навчальні кабінети, у тому числі з підключенням до мережі Інтернету,
  • художній клуб з актовим залом,
  • музей,
  • спортивні зали,
  • клуб і стадіон,
  • тенісний корт,
  • гуртки і секції за інтересами,
  • їдальні і буфети.

Іногородні забезпечуються гуртожитком.

Комплекс коледжу у своєму складі містить як замовників (підрозділи аеродрому, навчальний відділ, центральне управління), так і виконавців (автотранспортна база, тренажерний центр, льотний загін) навчальних і господарських операцій, тому у коледжі існують додаткові сприятливі умови для проведення навчальної і технологічної практик майбутніх випускників за всіма спеціальностями.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014