Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вовчанський медичний коледж (05741) 4-24-57, 4-24-40
Харківська обл., Вовчанський р-н, м. Вовчанськ, вул. Шевченка 27  (карта)
http://vm-kolledge.kharkov.ua

Вовчанський медичний коледж

Комунальний заклад охорони здоров'я "Вовчанський медичний коледж" Харківської обласної ради - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Вперше коледж відчинив двері в далекому 1930 році і мав назву Вовчанський медичний технікум. У 1951 році це фельдшерсько-акушерська школа, з 1954 Вовчанське медичне училище. Згідно наказу Головного управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації від 12.04. 2005 р. № 337 училище перейменовано в коледж.

Комунальний заклад охорони здоров’я "Вовчанський медичний коледж" Харківської обласної ради – державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який готує молодших спеціалістів за двома спорідненими спеціальностями "Лікувальна справа" та "Сестринська справа" за напрямом "Медицина".

Майбутні медики в стінах коледжу зростають не лише професійно, але й стають високоосвіченими людьми, носіями високої загальної, світоглядної і політичної культури з чіткою громадською позицією, прагненням до саморозвитку, самовдосконалення.

У складних умовах реформування вищої освіти у нас створений педагогічний колектив, який докладає максимум зусиль для підвищення ефективності і результативності навчання, надання йому творчого характеру.

До послуг студентів – комп’ютерний клас, сучасна копіювальна техніка, добре обладнані навчальні кабінети та лабораторії, актова зала, читальна зала, спортивна та тренажерна зали, музей, гуртожиток, бібліотека.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014