Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ізюмський медичний коледж (05743) 2-12-66
Харківська обл., м. Ізюм, вул. Старопоштова 41  (карта)
http://izmc.com.ua

Ізюмський медичний коледж

Комунальний заклад охорони здоров'я Ізюмський медичний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

КЗОЗ Ізюмський медичний коледж є правонаступником Ізюмського медичного училища, заснованого в 1930 році як медичний технікум за розпорядженням Наркомату охорони здоров’я від 25.07. 1930р., з 1935 по 1.07. 1954 року навчальний заклад функціонував як фельдшерсько-акушерська школа.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я УРСР № 17 від 21 січня 1955 року фельдшерсько-акушерська школа реорганізована в медичне училище, яке здійснювало підготовку молодших спеціалістів за кваліфікацією "фельдшер", "акушерка", "медична сестра". З 2005 року – медичний коледж. Це сучасний акредитований вищий навчальний заклад освіти. Викладання в коледжі ведуть висококваліфіковані спеціалісти вищої та першої категорії, викладачі-методисти.

Загальна інформація

На сьогоднішній день Комунальний заклад охорони здоров'я Ізюмський медичний коледж – це сучасний акредитований вищий навчальний заклад освіти. В ньому навчаються понад 450 студентів за спеціальностями:

  • лікувальна справа,
  • сестринська справа,
  • акушерська справа.

Викладання в навчальному закладі ведуть висококваліфіковані спеціалісти І та вищої категорії, викладачі-методисти. Серед викладачів Золотарьова Олександра Лук'янівна має звання "Відмінник охорони здоров'я", директор Кучеренко Віктор Петрович – "Заслужений лікар України".

За 80 років існування Ізюмський медичний коледж підготував понад 8000 спеціалістів. Важко знайти місто чи район України, країну зарубіжжя, де б не працювали його випускники.

Рівень фахової підготовки випускників коледжу високо оцінюється керівництвом лікувально-профілактичних закладів Харківської області.

Щороку випускники медсестринського відділення, складаючи ліцензований іспит Крок-М, показують високу якість знань, посідаючи місця в першій двадцятці серед медичних училищ і коледжів України, і перші місця серед медичних училищ Харківської області.

Колектив Ізюмського медичного коледжу плідно працює на вимогу об'єктивних потреб забезпечення обсягів якісної підготовки молодших медичних спеціалістів, впровадження ступеневої медсестринської освіти, подальшого надання первинної медико-санітарної допомоги населенню.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Ізюмський медичний коледж

ygjh
Коледж, в якому дуже багато корупції! Прошу перевірити Ізюмський медичний коледж. Перевірте кваліфікацію і адекватність викладачів, як проводяться заняття, як оцінюються знання студентів, як за хабарі і незрозумілі страховки діти (майбутні фельдшери, медсестри, акушери) поступають. Чому ще ніхто не звернув уваги на це? Велике прохання ретельно ( дуже ретельно ) перевірити Ізюмський медичний коледж!