Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж управління та інформаційних технологій ХІУ 714-37-61
м. Харків, вул. Шевченка 24  (карта)
http://khiom.at.ua

Коледж управління та інформаційних технологій ХІУ

Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління (у формі ТОВ) здійснює освітню діяльність за І-им рівнем державної акредитації згідно з ліцензіями Міністерства освіти і науки України - серія АВ № 443035, АВ № 443910. Навчання у коледжі є платним

Загальна інформація

Створений коледж у травні 2001 року, як підрозділ інституту.

Набір студентів до коледжу проводиться:

  • на 1-й курс - на основі базової загальної середньої освіти з терміном навчання 2 роки і 10 місяців;
  • на 2-й курс - на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1 рік і 10 місяців.

Зарахування у коледж на 1-й курс проводиться (на основі базової загальної середньої освіти) за результатами тестування з української мови та математики.

Зарахування у коледж на 2-й курс (на основі повної загальної середньої освіти) проводиться за конкурсним відбором сертифікатів УЦОЯО (надаються 2 сертифікати: з української мови і літератури – обов’язково і на вибір абітурієнта – з математики або історії України).

Випускники профтехучилищ та професіональних ліцеїв, що мають повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника з профільних спеціальностей (касир квитковий, касир у банку, конторський службовець (бухгалтерія), продавець продовольчих (непродовольчих) товарів, контролер-касир, обліковець (бухгалтерські дані) зараховуються на 2-ий курс коледжу за результатами співбесіди (без сертифікатів УЦОЯО).

Коледж є вищим навчальним закладом нового типу, який комплексно поєднує фундаментальну підготовку фахівців з практичним використанням найсучасніших досягнень світової науки на підставі навчальних програм, які відповідають вимогам міжнародних центрів акредитації з залученням вітчизняного, зарубіжного наукового та педагогічного потенціалу. Коледж дає повну загальну середню освіту і гарантує отримання певного рівня вищої освіти, що забезпечує освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста відповідно до державних та міжнародних стандартів.

З 2010 р. коледж веде підготовку кваліфікованих робітників за професіями "Охоронець", "Охоронник" (Ліцензії МОН України: серія АГ № 508173 від 06.12. 2010 р., серія АВ № 552111 від 23.09. 2010 р.).

На даний момент Коледж проходить ліцензування зі спеціальності "Туристичне обслуговування" у Міністерстві освіти і науки України.

До послуг студентів - 4 комп`ютерних класи, бібліотека, Іnternet, електронна пошта, спортивний та тренажерний зали, медпункт, кафе, гуртожиток.

За час свого існування коледж підготував близько 500 молодших спеціалістів, в тому числі за спеціальностями:

  • "Фінанси" - 163,
  • "Бухгалтерський облік" - 178,
  • "Біржова діяльність" - 136.

Після закінчення коледжу випускники зараховуються на 3-й курс інституту для продовження навчання за обраними спеціальностями кваліфікаційного рівня бакалавра: "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Маркетинг".

Випускники коледжу також можуть працювати на різних підприємствах міста Харкова, області і України.

Програма підготовки молодших спеціалістів включає:

  • дисципліни циклу гуманітарної підготовки: основи філософських знань, іноземна мова за професійним спрямуванням, правознавство, історія України, соціологія, українська мова за професійним спрямуванням, культурологія, фізичне виховання;
  • дисципліни циклу природничо-наукової та загальноекономічної підготовки: політична економія, вища математика, інформатика і комп’ютерна техніка, економіка підприємства, фінанси підприємства, бухгалтерський облік, статистика, екологія, безпека життєдіяльності;
  • дисципліни циклу професійної підготовки:
  • за спеціальністю "Маркетингова діяльність": маркетинг, розроблення товару, логістика, організація закупівлі та продажу, ринкові дослідження, комунікаційна діяльність, ціноутворення, електронна комерція, охорона праці, інформаційні системи і технології в маркетинговій діяльності;
  • за спеціальністю "Фінанси і кредит": банківські операції, податкова система, фінанси, гроші та кредит, бюджетна система, казначейська справа, бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках, страхові послуги, інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах, охорона праці за спеціальністю "Бухгалтерський облік": фінансовий облік, економічний аналіз, інформаційні системи і технології в обліку, облік і звітність у бюджетних установах, контроль і ревізія, податкова система, казначейська справа, фінанси, гроші та кредит, охорона праці.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 13.06.2016