Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж при Луганському інституті МАУП (0642) 93-11-47, 52-82-63
м. Луганськ, вул. К. Лібкнехта 71  (карта)
http://lugansk.iapm.edu.ua/koleg.html

Коледж при Луганському інституті МАУП

Коледж при Луганському інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна Академія управління персоналом"

Загальна інформація

З 2009 року працює Коледж при Луганському інституті Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна Академія управління персоналом" (ліцензія Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серії АВ № 585652 від 01.06. 2011 року, АВ № 585976 від 22.07. 2011 р.).

Коледж при Луганському інституті МАУП отримав ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03040101 "Правознавство", галузі знань 0304 "Право". Спеціальність передбачена "Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста", затвердженим Постановою кабінету міністрів України від 20.06. 2007 р. № 839. Випускники отримують диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією "Юрист", атестат про повну загальну освіту (можливо форма паралельного навчання). Термін навчання 4 роки на основі базової загальної середньої освіти, на базі кваліфікованого робітника – 3 роки. Випускники можуть продовжувати навчання за скороченим терміном підготовки бакалаврів напряму 0304 "Право" у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Освітньо-кваліфікаційною характеристикою передбачено підготовку фахівців до роботи в галузі правознавство за державним класифікатором професій (ДК 003:2010):

 • Інспектори правоохоронних органів, кримінально-виконавчої служби,
 • воєнізованої охорони, приватні детективи та фахівці з дізнання,
 • Інспектори воєнізованої охорони та приватні детективи,
 • Інспектори правоохоронних органів та фахівці із дізнання,
 • Фахівці кримінально-виконавчої служби.

Зміст підготовки фахівців зазначеної спеціальності полягає в вивченні юридичної деонтології, конституційного права України, організації судових та правоохоронних органів, цивільне та сімейне право, цивільний процес, трудове право, господарське право, кримінальне право, діловодство в юридичній практиці. Передбачено, що за час навчання студенти будуть поглиблено вивчати іноземну мову для практичного спілкування.

Згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серія АВ № 585976 від 22.07. 2011 року Коледж при Луганському інституті МАУП проводить підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю 5.3050802 "Оціночна діяльність", галузь знань 0305 "Економіка та підприємництво". Випускники отримують диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією 3417 "Оцінювач-експерт" та атестат про повну середню освіту (термін навчання 3 роки на основі базової середньої освіти) та можуть продовжити навчання за скороченим терміном підготовки бакалаврів напряму 6.030508 "Фінанси і кредит" в вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації.

Освітньо-кваліфікаційною характеристикою передбачено підготовку фахівців в галузі економіки за державним кваліфікатором професій (ДК 003:205) - це:

 • Посередницькі послуги під час купівлі-продажу, здавання в оренду та оцінювання нерухомості виробничо-технічного призначення.
 • Посередницькі послуги під час купівлі-продажу, здавання в оренду та оцінювання нерухомості невиробничого призначення.
 • Посередницькі послуги під час купівлі-продажу, здавання в оренду та оцінювання земельних ділянок.
 • Посередницькі послуги під час купівлі-продажу, здавання в оренду та оцінювання машин і обладнання (в тому числі засобів інформації, газопроводів, мереж електро-, тепловодопостачання).
 • Посередницькі послуги під час купівлі-продажу, здавання в оренду та оцінювання транспортних засобів.

Зміст підготовки фахівців зазначеної спеціальності полягає у вивченні:

 • Інфраструктури товарного ринку;
 • Інформаційних систем і технологій;
 • Фінансового обліку та маркетингу в оціночній діяльності;
 • Податкової системи;
 • Системи ціноутворення;
 • Інвестування;
 • Страхування;
 • Принципів і методик оцінки об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, машин і обладнання, дорожніх транспортних заходів;
 • Нормативно-правового регулювання оціночної і експертної діяльності.

Підготовка фахівців проходить паралельно навчанню у загальноосвітньому закладі (загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, де учень проходив навчання до цього; базова загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня при Коледжі МАУП або вечірня загальноосвітня школа) з урахуванням навантаження та корегуванням навчальних програм.

Випускник має можливість після закінчення Коледжу продовжити навчання за рівнем бакалавр напряму "Фінанси та кредит" у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV ступенів акредитації.

Паралельна освіта дозволяє учням продовжити навчання у школі та отримати бажану освіту.

Згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серія АВ № 585976 від 22.07. 2011 року Коледж при Луганському інституті МАУП проводить підготовку молодших спеціалістів на базі 11 класів за спеціальністю 5.03050801 "Фінанси і кредит", галузь знань 0305 "Економіка та підприємництво". Випускники отримують диплом молодшого спеціаліста (термін навчання 2 роки) та можуть продовжити навчання за скороченим терміном підготовки бакалаврів напряму 6.030508 "Фінанси і кредит" в вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації.

Також Коледж при Луганському інституті МАУП здійснює підготовку кваліфікованих робітників на базі 11 класів (ліцензія Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серія АВ № 585652 від 01.06. 2011 р.) за спеціальностями:

 • 4121 - Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія);
 • 4212 - Касир (в банку);
 • 4144 - Паспортист;
 • 5169 – Охоронник.

По закінченню навчання випускники отримують диплом (свідоцтво) "Кваліфікованого робітника" та мають можливість продовжити навчання в Коледжі з ІІ курсу до отримання рівня "Молодший спеціаліст".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014