Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв (03849) 2-39-16
Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Зарванська 3  (карта)
http://kpkkim.km.ua

інформація підтверджена

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв - вищий навчальний заклад, I рівня акредитації, комунальної форми власності, заснований Хмельницькою обласною радою, підпорядкований Міністерству культури України, безпосередньо – управлінню культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.

Загальна інформація

Сьогодні Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв є центром культури, оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь. У нашому навчальному закладі панує атмосфера творчості, в якій кожен відчуває себе неповторним, особливим, а його талант виливається у музику, пісню, полотно, танець, слово.

Новий статус коледжу, який ми нещодавно отримали, стимулює колектив до ще напруженішої роботи, яка неможлива без органічного поєднання традицій минулого з планами на майбутнє.

Усі наші досягнення й успіхи – результат плідної і творчої співпраці педагогічного та студентського колективів. Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я.

Забезпечення навчального процесу

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв сьогодні – це сучасний навчальний заклад, який має високий творчий кадровий потенціал – 93 викладачі, у тому числі 1 кандидат філологічних наук, 1 заслужений працівник культури України, 1 заслужений діяч мистецтв України, 12 відмінників освіти України, 24 викладача-методиста, 7 старших викладачів та 15 викладачів вищої категорії.

У складі педагогічного колективу – досвідчені викладачі, кожен з них – це неординарна особистість зі своїм інтелектуальним потенціалом, високим рівнем професійної компетентності, музичними, організаторськими і педагогічними здібностями. Працюють нестандартно, творчо і всіх їх об’єднує любов до своїх вихованців, високе почуття обов’язку, уміння згуртувати студентський колектив навколо цікавих творчих справ, сприяти отриманню студентами високих професійних знань.

За роки існування коледж підготував понад 8 тисяч спеціалістів в галузі культури та мистецтва. Серед них – випускники, що займають високі державні посади, керують розвитком культури в області та за її межами, відзначені високими званнями та нагородами, мають значні досягнення у науковій діяльності та виконавській майстерності, очолюють відомі мистецькі колективи.

Спеціальності

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв здійснює підготовку молодших спеціалістів за галузями знань "Культура" та "Мистецтво", а сааме: за спеціальностями та спеціалізаціями:

5.02010401 Народна художня творчість:

 • народне пісенне мистецтво
 • народне інструментальне мистецтво (народні інструменти, духові інструменти)
 • видовищно-театралізовані заходи
 • кіно-фото-відеосправа

5.0201020201 Бібліотечна справа

5.02010501 Діловодство

5.02020201 Хореографія

 • народна хореографія

5.02020801 Декоративно-прикладне мистецтво

5.02020401 Музичне мистецтво

 • музичне мистецтво естради

В коледжі діє денна та заочна форма підготовки фахівців.

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв проводить підготовку молодших спеціалістів за такими напрямами:

 • Культура та мистецтво

  • Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
  • Хореографія
  • Музичне мистецтво
  • Менеджмент соціокультурної діяльності
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!