Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Економіко-правовий коледж ВФЕУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Економіко-правовий коледж ВФЕУ (0432) 53-47-27
м. Вінниця, вул. Пирогова 71-а  (карта)
http://www.vfeu.org.ua

Економіко-правовий коледж ВФЕУ

Економіко-правовий коледж Приватного вищого навчального закладу "Вінницький фінансово-економічний університет" - вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації

Створення коледжу

З метою поєднання загальної середньої та професійної освіти, забезпечення варіативності та гнучкості освітньо-професійних програм з урахуванням змін на ринку праці та попиту на нові професії, у 2007 році на базі Вінницького фінансово-економічного університету був створений Економіко-правовий коледж.

Економіко-правовий коледж - є невідокремленим структурним підрозділом Вінницького фінансово-економічного університету, який провадить освітню діяльність за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст" та кваліфікації у споріднених напрямах підготовки і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення; дає поглиблену економіко-правову орієнтацію спеціально відібраній обдарованій молоді.

Забезпечення навчального процесу

Структурним навчально-методичним підрозділом коледжу, що проводить навчально-виховну та методичну роботу з однієї або кількох споріднених навчальних дисциплін є циклова комісія.

Навчально-виховний процес в коледжі забезпечують сім циклових комісій:

 • випускова циклова комісія з юридичних дисциплін;
 • випускова циклова комісія зі спеціальності "Організація виробництва";
 • випускова циклова комісія зі спеціальності "Фінанси і кредит";
 • випускова циклова комісія зі спеціальності "Інформаційна діяльність підприємства";
 • циклова комісія з гуманітарних дисциплін;
 • циклова комісія з природничо-математичних дисциплін;
 • циклова комісія з соціально-економічних дисциплін.

У їх штаті 64 викладачі, з них мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" – 10 осіб, педагогічне звання "викладач-методист" - 2 особи, педагогічне звання "вчитель-методист" - 2 особи, кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії" - 11 осіб, кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ категорії" – 13 осіб, кваліфікаційну категорію "спеціаліст" - 28 осіб.

Викладацький склад докладає зусиль, щоб дати студентам ґрунтовні знання з обраного фаху, навчити застосовувати їх на практиці, уміти робити науково обґрунтовані висновки і творчо працювати, самостійно здобувати знання. Постійно вдосконалюється методика викладання предметів, посилюється індивідуалізація, диференціація та впровадження інноваційних форм навчання.

Викладацький склад постійно працює над формуванням в студентів уміння аналізувати матеріал, робити висновки й узагальнення; успішно застосовується диференційований підхід до навчання, впроваджуються інтерактивні форми навчання, що особливо активізує діяльність студентів. На етапі закріплення нових знань педагоги використовують навчальні завдання різного рівня складності: репродуктивні, продуктивні, проблемні. В цілому, організація навчального процесу в Коледжі спрямована на задоволення потреб студентів у пізнавальній діяльності, спілкуванні, самоутвердженні.

Навчальний процес в Економіко-правовому коледжі здійснюється у таких формах:

 • навчальні заняття,
 • виконання індивідуальних завдань,
 • самостійна робота студентів,
 • практична підготовка,
 • контрольні заходи.

В Коледжі організована кабінетна система навчання з використанням кабінетів університету. Відповідно до робочого навчального плану з метою активізації навчально-виховного процесу укомплектовані навчальні кабінети з української мови та літератури, основ економіки, математики, інформатики, англійської мови, кабінет історії та права та кабінет захисту Вітчизни і медико-санітарної підготовки. Предметні кабінети укомплектовані необхідним навчально-методичним матеріалом, різними видами наочності та демонстрації. Широко застосовується використання ТЗН та комп’ютерної техніки в процесі навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!