Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чернівецький політехнічний коледж (03722) 3-70-47, 3-13-72
м. Чернівці, вул. Канівська 46  (карта)
http://chpt.cv.ukrtel.net

Чернівецький політехнічний коледж

Державний вищий навчальний заклад "Чернівецький політехнічний коледж" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Чернівецький політехнічний коледж входить до складу навчально-методичного комплексу, що дає можливість здійснювати ступеневу підготовку фахівців, скоротити термін їх навчання, організувати підвищення кваліфікації викладачів коледжу та удосконалювати навчально-методичне забезпечення навчального процесу.

Договори про спільну діяльність в межах комплексу складені з:

  • Одеською державою Академією будівництва та архітектури,
  • Львівським державним аграрним університетом,
  • Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу,
  • Чернівецьким національним університетом.

Забезпечення навчального процесу

Навчально-виховний процес в коледжі здійснюють 75 штатних педагогічних працівників та 7 сумісників. З 75 штатних викладача мають першу та вищу кваліфікаційну категорію 36, що складає 63,15% складу, кваліфікація та фахова освіти викладачів відповідає сучасним вимогам.

Чернівецький політехнічний коледж у своїй роботі керується чинним законодавством України, наказами та рішенням Міністерства освіти і науки України, правилами внутрішнього розпорядку.

Навчальні практики по ОТ і ЕОМ проводяться в лабораторіях ОТ і інформатики. Навчальні предметні практики з архітектури проводяться на базі архітектурних кабінетів і відділів інституту "Архпроект".

Для підготовки висококваліфікованих спеціалістів в коледжі створена необхідна навчально-матеріальна база і належні умови для занять. Матеріальна база розміщена в 2-х учбових корпусах.

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база коледжу включає два навчальних корпуси, гуртожиток, спортивний та тренажерні зали, стадіон, навчальні майстерні, будівельний полігон і складає – 10006,5 кв. м.

В 1996 р. в коледжі введений в експлуатацію учбовий корпус архітектурного відділення площею 435 кв. м. за рахунок позабюджетних коштів і спонсорської допомоги базових підприємств.

В середньому станом на 01.10. 07 р. на одного студента навчальна площа складає 10,99 кв. м.

В коледжі створено 36 навчальних кабінетів, 19 лабораторій, які обладнані необхідним устаткуванням, приладами, ТЗН, наочними посібниками на суму 1.007. 727 грн. Станом на 1.10. 07 р. для забезпечення навчального процесу функціонує 100 дисплейних місць, які розміщені в 10-х лабораторіях.

Теоретичні знання студенти реалізують і закріплюють за період проходження навчальних практик в 9 майстернях і будівельному учбовому полігоні. Для занять спортом і по фізвихованню коледж має стадіон, спортзал площею 553,4 кв. м., тренажерний зал – 48 кв. м. Актова зала на 324 місця, кіно- і радіофікована.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014