Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Червоноградський гірничо-економічний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Червоноградський гірничо-економічний коледж (0324) 92-11-47
Львівська обл., м. Червоноград, вул. В. Стуса 17  (карта)
http://koledzh.org

Червоноградський гірничо-економічний коледж

Державний вищий навчальний заклад "Червоноградський гірничо-економічний коледж" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Історія коледжу (від початку - технікуму) починається з вересня 1956 року коли в м. Червонограді була відкрита філія Нововолинського гірничо-будівельного технікуму, в якій здійснювалась підготовка спеціалістів середньої ланки за вечірньою формою навчання для підприємств Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Нинішній навчально-виробничий корпус технікуму був збудований у 1972р. і тоді ж філія була реорганізована у самостійний гірничий технікум з денною і вечірньою формою навчання.

У 1974 році розпочинається будівництво навчального полігону, яке завершується у 1979 році. Це міні шахта на території технікуму. Підземний механічний полігон імітує високомеханізовану дільницю в умовах Західно-Українського холдингу і включає в себе відповідну систему підготовчих, очисних виробок і камер, в яких розташоване необхідне гірничо-транспортне устаткування, засоби автоматизації технологічних процесів.

Новий етап в розвитку технікуму розпочався із здобуттям Україною незалежності. У 1991 році технікум із відомчої підпорядкованості переходить у віддання Міністерства освіти України і віднесений до вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Загальна інформація

На нинішньому етапі своєї діяльності Червоноградський гірничо-економічний коледж - це ВНЗ з хорошою навчально-методичною базою, досвідченим викладацьким складом.

Червоноградський гірничо-економічний коледж має 15 лабораторій, 30 кабінетів, актову і спортивну зали, спортмайданчик, бібліотеку, навчально-виробничі майстерні, гірничий полігон.

Велика увага в коледжі приділяється комп'ютеризації навчального процесу. Все це дало можливість відкрити на базі технікуму філію економічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка.

З вересня 2002 року Червоноградський гірничо-економічний технікум почав підготовку молодих спеціалістів за чотирма новими спеціальностями:

  • "Організація виробництва",
  • "Комерційна діяльність",
  • "Економіка підприємства",
  • "Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем".

4 жовтня 2010 року наказом Міністерства освіти і науки України № 918 технікум перейменований у Державний вищий навчальний заклад "Червоноградський гірничо-економічний коледж".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!