Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну (057) 731-23-98, 731-29-86
м. Харків, вул. Квітки-Основ’яненка 4/6  (карта)
http://hkbad.com.ua

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

На сьогодні Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну"по праву вважається одним з найавторитетніших ВНЗ І рівня акредитації з підготовки техніків будівельників і архітекторів

Забезпечення навчального процесу

Колектив з високим творчим потенціалом, гордістю за свій навчальний заклад, прагненням примножувати його славні традиції створила директор коледжу, Відмінник освіти України - Собіна Віра Іванівна.

Свої знання і свій досвід передають студентській молоді 67 викладачів, серед яких 4 Відмінники освіти України, кандидат технічних наук, 3 - викладачі-методисти, 19 – викладачі вищої категорії, 21 – першої категорії.

Методичний кабінет коледжу – центр науково-методичної роботи викладачів. Методист Лігутіна В. Ф. спрямовує свої зусилля на покращення методичного забезпечення занять, підвищення професійної майстерності викладачів, втілення в навчальний процес нових педагогічних технологій.

З 30.11.2007 року Харківський будівельний технікум перейменовано у ДВНЗ "Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну". В коледжі впроваджується в навчальний процес кредитно-модульна система навчання, створюються сприятливі умови для застосування інноваційних технологій навчання.

На сьогоднішній день в коледжі працює два денних і заочне відділення, навчається понад 800 студентів.

Навчальний процес здійснюється в 36 спеціалізованих кабінетах та лабораторіях, 5 навчальних майстернях. Кабінети, лабораторії та майстерні обладнані технічними засобами навчання, сучасною комп’ютерною технікою з виходом до Інтернету.

До послуг студентів – бібліотека з книжковим фондом понад 100 тисяч примірників, актовий зал, сучасний спортивний зал, тир, музей історії коледжу, їдальня, 2 гуртожитки, медичний пункт.

За минулі десятиліття тут дано путівки в життя більш ніж 32 тисячам висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють в усіх куточках України, близького і далекого зарубіжжя.

Колектив коледжу направляє зусилля на підготовку сучасного фахівця, який має міцні знання, уміє втілювати їх у практичну діяльність, буде гідним громадянином своєї держави.

Загальна інформація

На сьогодні ХКБАД по праву вважається одним з найавторитетніших ВНЗ І рівня акредитації з підготовки техніків будівельників і архітекторів. За дорученням Міністерства освіти і науки України групою викладачів в коледжі розроблено Галузеві стандарти вищої освіти за спеціальністю "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України.

Харківський коледж завжди славився своїми спортивними досягненнями. Лише за останні півроку студенти здобули перші місця в змаганнях з волейболу, міні-футболу і баскетболу серед студентів вищих навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації і нагороджені дипломами Харківського обласного управління фізичного виховання та спорту.

Художня самодіяльність навчального закладу не поступиться професійній – недарма його випускники стали лауреатами конкурсів, солістами Харківської філармонії, заслуженими артистами України.

За вагомий внесок у підготовку спеціалістів для будівельної галузі коледж нагороджено Почесною грамотою Державного комітету України з будівництва та архітектури, Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації і Харківської обласної ради та ін.

Освіта, отримана в коледжі – гарант високого професіоналізму, конкурентної спроможності на ринку праці як в нашій країні, так і за її межами.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Протягом багатьох років коледж веде тісну співпрацю з вищими навчальними закладами ІV рівня акредитації:

  • Харківським державним технічним університетом будівництва та архітектури,
  • Харківською академією міського господарства.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014