Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Куп'янський автотранспортний коледж (05742) 5-66-05
Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. Комсомольська 34  (карта)
http://autocollege.com.ua

Куп'янський автотранспортний коледж

Державний вищий навчальний заклад "Куп'янський автотранспортний коледж" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації. Це один з найстаріших навчальних закладів України

Історія

Історія Куп'янського автотранспортного коледжу бере початок у 1885 році з Куп'янського Олександрівського ремісничого училища.

У 1919 році на базі училища відкривається Куп'янська профтехшкола, де навчались майбутні спеціалісти з ремонту сільгоспмашин.

У 1926 році на базі профтехшколи відкрито зерновий технікум, який проіснував до 1934 року і був реорганізований спочатку в агроіндустріальний, а потім в сільськогосподарський технікум зі спеціальностями агроном-рільник, технік-механік, зоотехнік, бухгалтер.

Під час Великої Вітчизняної війни технікум перебував в евакуації в Узбекистані (м. Коканд), а після повернення у 1943 році відновив роботу. Перший випуск техніків-механіків автотранспорту відбувся 8 березня 1950 року.

У 1963 році навчальний заклад переходить у підпорядкування Міністерства автомобільного транспорту УРСР, отримує назву Куп'янський автотранспортний технікум, а в 1966 році переданий до Міністерства автомобільного транспорту та шосейних шляхів СРСР і перейменований на автошляховий технікум. З 1969 року він називається Куп'янським автотранспортним технікумом, а з 2007 року - це Державний вищий навчальний заклад "Куп'янський автотранспортний коледж".

За роки існування тут підготовлено більше 20000 спеціалістів високого рівня.

Загальна інформація

Сьогодні Куп'янський автотранспортний коледж - це сучасний вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

  • "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів";
  • "Організація перевезень і управління на автотранспорті";
  • "Бухгалтерський облік";
  • "Організація та регулювання дорожнього руху".

Умови навчання

На теперішній час Куп’янський автотранспортний коледж - це сучасний навчальний заклад І-го рівня акредитації, який має відповідну навчально-технічну базу: навчальні майстерні, автомобільний гараж, студентський гуртожиток, спортивний зал, їдальню, бібліотечний фонд нараховує 53838 книг з читальною залою на 100 місць.

Навчання студентів проводиться в 31 сучасно обладнаній аудиторії та 7 спеціалізованих лабораторіях. Значна увага приділяється у коледжі формуванню практичних навичок майбутніх фахівців.

Навчальні площі закладу становлять понад 1000 м2. Є власний автомобільний парк, автодром.

Студенти, прийняті до коледжу, забезпечуються державною стипендією на загальних умовах.

До послуг студентів – бібліотека, читальна зала, оздоровчий комплекс, дві спортивні зали, гуртожиток, їдальня.

Навчально-виховний процес

Навчально-виховний процес здійснюють висококваліфіковані викладачі, які постійно беруть участь в обласних конференціях, виставках, а їхні науково-методичні розробки відзначені дипломами та грамотами різних ступенів.

Перші навички з робітничих професій студенти набувають у майстернях та лабораторіях, обладнаних сучасним устаткуванням та макетами. Практичні заняття проводять висококваліфіковані майстри виробничого навчання.

Студенти беруть активну участь в обстеженні пасажиропотоків та плануванні маршрутів і розкладів руху пасажирського автомобільного транспорту в місті Куп'янську і Куп'янському районі.

Куп'янський автотранспортний коледж здійснює курсову підготовку з робітничої професії водія автотранспортних засобів категорії "В" і "С".

Після закінчення навчального закладу випускники отримують диплом Державного зразка.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж входить до складу навчально-науково-виробничого комплексу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (наказ МОН України № 681 від 28.12. 2000р.), що дозволяє вдосконалювати навчально-виховний процес, підвищувати кваліфікацію викладачів, співпрацювати кафедрам і цикловим комісіям, продовжувати навчання випускників коледжу за відповідними спеціальностями III і IV рівнями акредитації.

Куп'янський автотранспортний коледж має тісні шефські відносини з підприємствами автомобільного транспорту різних форм власності східного регіону - авторемзаводами, автовокзалами, автопарками акціонерних товариств Харківської, Луганської і Донецької областей, де в подальшому влаштовуються на роботу випускники.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.11.2018