Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Кам'янець-Подільський індустріальний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам'янець-Подільський індустріальний коледж (03849) 2-33-83, 2-50-60
Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова 17  (карта)
http://kpik.org.ua

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж

ДВНЗ "Кам’янець-Подальський індустріальний коледж" – це сучасний вищий навчальний заклад, широко відомий своїми випускниками не тільки на території України, а й поза її межами

Історія

Кам’янець-Подільський індустріальний коледж є правонаступником Кам’янець-Подільського індустріального технікуму, заснованого в 1945 р.

За наказом Міністра освіти і науки України 7 листопада 2007р. технікум перейменовано у державний вищий навчальний заклад "Кам’янець-Подільський індустріальний коледж".

Місія діяльності коледжу полягає в якісному задоволенні потреб населення в освітніх послугах найвищого рівня, забезпеченні підприємств, установ та організацій країни кваліфікованими кадрами, всебічному розвитку молоді як особистості завдяки системному використанню в навчально-виховному процесі передових освітніх технологій.

Загальна інформація

ДВНЗ "Кам’янець-Подальський індустріальний коледж" – це сучасний вищий навчальний заклад, широко відомий своїми випускниками не тільки на території України, а й поза її межами.

Студенти – господарі свого коледжу, вони люблять його, збагачують найкращі традиції, піклуються про збереження матеріально-технічної бази. До їх послуг чудова матеріально-технічна база:

  • 83 лабораторії і аудиторії,
  • три майстерні,
  • три спортивних зали,
  • бібліотека з читальною залою,
  • актова зала,
  • мінералогічний музей.

Вивчення інформатики і комп’ютерної техніки здійснюється в 6 лабораторіях, які обладнано 79 комп’ютерами.

Два гуртожитки повністю забезпечують потреби студентів у житлі.

Забезпечення навчального процесу

Підготовку спеціалістів у коледжі здійснює висококваліфікований, згуртований педагогічний колектив, у якому працює 115 викладачів.

Працюючи в технікумі, 4 викладачі захистили кандидатські дисертації, 10 – працюють над дисертаціями, або є здобувачами при різних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, 14 викладачів закінчили магістратуру.

Творчим надбанням колективу викладачів є публікації, програми, навчально-методичні посібники, статті методичного спрямування у педагогічних газетах і журналах. Для колективу характерна стабільність – багато викладачів, які закінчили в свій час технікум, нині працюють у коледжі.

Зусиллями працівників технікуму створено колективну монографію "Літопис Кам’янець-Подільського індустріального технікуму". У коледжі розроблено свій герб, створено прапор, гімн та друкований засіб масової інформації – газета "Індустрія".

Міжнародні зв'язки

Коледж розвиває міжнародні зв’язки. Студенти спеціальності "Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах" стажувалися в Шотландії та Англії. Підписана двостороння угода про співпрацю з Ботошанським економічним коледжем (Румунія) та іде підготовка до укладання угоди про співпрацю з ліцеєм міста Бохня (Польща).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!