Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Івано-Франківський коледж фізичного виховання (0342) 53-93-60, 77-98-95, 73-24-83
м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 142-а  (карта)
http://www.kfv.if.ua

Івано-Франківський коледж фізичного виховання

Державний вищий навчальний заклад "Івано-Франківський коледж фізичного виховання" - вищий навчальний заклад II рівня акредитації

Історія

Між зеленим віттям міського парку та над блискучою гладдю озера височіє, на окраїні Івано-Франківська, колиска здорового тіла і духу коледж фізичного виховання. Тихий і скромний навчальний заклад, який плекає спортивну юнь уже цілих 70 років.

Заснований він 7 червня 1940 року як Станіславський технікум фізичної культури з метою підготовки фахівців в галузі фізичного виховання. Тоді для роботи в ньому було направлено п’ятеро випускників Харківського інституту фізичної культури: п. Хрестинина, п. Волошинського, п. Пивоварова, п. Бережного, п. Шаренкова.

За період з 1940 до 2003 року навчальний заклад очолювали такі директори: Микола Бережний, Василь Шаренков, Віра Боряк, Віктор Геря, Михайло Дебенко, Ярослав Турковський, теперішній директор коледжу Любомир Пасічняк. Кожний з них вніс частку своєї праці в становлення та розвиток коледжу фізичного виховання.

Загальна інформація

Сьогодні в навчальному закладі 675 студенів денної та близько 300 заочної форми навчання. З 1995 року заклад атестовано за ІІ рівнем акредитації з наданням права підготовки бакалаврів. З цього часу технікум реорганізовано в коледж.

Зараз тут культивуються 14 видів спорту: гімнастика, легка атлетика, лижний спорт, плавання, важка атлетика, боротьба, футбол, бокс, волейбол, баскетбол, настільний теніс, теніс, аеробіка.

У Івано-Франківському коледжі фізичного виховання велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню, створено музей історії коледжу, який відкрито як для індивідуальних, так і для колективних відвідувань.

Невід’ємною складовою частиною навчального процесу в коледжі фізичної культури є його комп’ютеризація. За останні роки проведена модернізація кабінету "інформатики". Придбано нове сучасне покоління комп’ютерів. Це дало змогу втілити в начальний процес немало педагогічних ідей.

В 2001 році в коледжі вперше видано науково-методичний збірник тиражем 200 примірників.

Свою спортивну майстерність студенти шліфують в стінах коледжу, маючи прекрасну спортивну базу – легкоатлетичний манеж, 25-метровий басейн, спортивний майданчик зі спеціальним резиновим покриттям, зали гімнастики, важкої атлетики, боксу та боротьби. До їхніх послуг гуртожиток, дві просторі зали для проведення дозвілля і читальний зал.

Нам є чим пишатись і ми впевнено дивимось в майбутнє, будуємо нові плани розвитку нашого навчального закладу.

Коледж у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, і Статутом Державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський коледж фізичного виховання".

Основними напрямками діяльності Коледжу є підготовка висококваліфікованих фахівців для галузі "Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини", освіти, охорони здоров’я.

Коледж віднесений до державних вищих закладів освіти ІІ рівня акредитації, має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями "молодший спеціаліст", "бакалавр".

З метою пошуку та відбору спортивно обдарованих дітей, підготовки висококваліфікованих спортсменів та запровадження безперервної ступеневої освіти, розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації у 2008-му році на базі коледжу було створено ліцейні класи спортивного профілю, які працювали до 2011 року.

У цьому ж році в коледжі відкрито дитячо-юнацьку спортивну школу спортивного клубу "Каменяр".

За багаторічну діяльності коледж підготував більше 15000 фахівців, серед яких понад 30 майстрів спорту міжнародного класу – учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, понад 300 майстрів спорту, 35 Заслужених працівників галузі та Заслужених тренерів України, Заслужений вчитель України.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Навчальний заклад входить до Галицького регіонального навчально-наукового комплексу при Львівському державному університеті фізичної культури та до навчально-методичного комплексу при Національному університеті фізичного виховання і спорту України. Має підписаний довгостроковий договір про співпрацю у підготовці наукових кадрів з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та Інститутом вищої освіти академії педагогічних наук України.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014