Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Івано-Франківський коледж фізичного виховання

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Івано-Франківський коледж фізичного виховання (0342) 53-93-60, 77-98-95, 73-24-83
м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 142-а  (карта)
http://www.kfv.if.ua

Івано-Франківський коледж фізичного виховання

Державний вищий навчальний заклад "Івано-Франківський коледж фізичного виховання" - вищий навчальний заклад II рівня акредитації

Історія

Між зеленим віттям міського парку та над блискучою гладдю озера височіє, на окраїні Івано-Франківська, колиска здорового тіла і духу коледж фізичного виховання. Тихий і скромний навчальний заклад, який плекає спортивну юнь уже цілих 70 років.

Заснований він 7 червня 1940 року як Станіславський технікум фізичної культури з метою підготовки фахівців в галузі фізичного виховання. Тоді для роботи в ньому було направлено п’ятеро випускників Харківського інституту фізичної культури: п. Хрестинина, п. Волошинського, п. Пивоварова, п. Бережного, п. Шаренкова.

За період з 1940 до 2003 року навчальний заклад очолювали такі директори: Микола Бережний, Василь Шаренков, Віра Боряк, Віктор Геря, Михайло Дебенко, Ярослав Турковський, теперішній директор коледжу Любомир Пасічняк. Кожний з них вніс частку своєї праці в становлення та розвиток коледжу фізичного виховання.

Загальна інформація

Сьогодні в навчальному закладі 675 студенів денної та близько 300 заочної форми навчання. З 1995 року заклад атестовано за ІІ рівнем акредитації з наданням права підготовки бакалаврів. З цього часу технікум реорганізовано в коледж.

Зараз тут культивуються 14 видів спорту: гімнастика, легка атлетика, лижний спорт, плавання, важка атлетика, боротьба, футбол, бокс, волейбол, баскетбол, настільний теніс, теніс, аеробіка.

У Івано-Франківському коледжі фізичного виховання велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню, створено музей історії коледжу, який відкрито як для індивідуальних, так і для колективних відвідувань.

Невід’ємною складовою частиною навчального процесу в коледжі фізичної культури є його комп’ютеризація. За останні роки проведена модернізація кабінету "інформатики". Придбано нове сучасне покоління комп’ютерів. Це дало змогу втілити в начальний процес немало педагогічних ідей.

В 2001 році в коледжі вперше видано науково-методичний збірник тиражем 200 примірників.

Свою спортивну майстерність студенти шліфують в стінах коледжу, маючи прекрасну спортивну базу – легкоатлетичний манеж, 25-метровий басейн, спортивний майданчик зі спеціальним резиновим покриттям, зали гімнастики, важкої атлетики, боксу та боротьби. До їхніх послуг гуртожиток, дві просторі зали для проведення дозвілля і читальний зал.

Нам є чим пишатись і ми впевнено дивимось в майбутнє, будуємо нові плани розвитку нашого навчального закладу.

Коледж у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, і Статутом Державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський коледж фізичного виховання".

Основними напрямками діяльності Коледжу є підготовка висококваліфікованих фахівців для галузі "Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини", освіти, охорони здоров’я.

Коледж віднесений до державних вищих закладів освіти ІІ рівня акредитації, має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями "молодший спеціаліст", "бакалавр".

З метою пошуку та відбору спортивно обдарованих дітей, підготовки висококваліфікованих спортсменів та запровадження безперервної ступеневої освіти, розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації у 2008-му році на базі коледжу було створено ліцейні класи спортивного профілю, які працювали до 2011 року.

У цьому ж році в коледжі відкрито дитячо-юнацьку спортивну школу спортивного клубу "Каменяр".

За багаторічну діяльності коледж підготував більше 15000 фахівців, серед яких понад 30 майстрів спорту міжнародного класу – учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, понад 300 майстрів спорту, 35 Заслужених працівників галузі та Заслужених тренерів України, Заслужений вчитель України.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Навчальний заклад входить до Галицького регіонального навчально-наукового комплексу при Львівському державному університеті фізичної культури та до навчально-методичного комплексу при Національному університеті фізичного виховання і спорту України. Має підписаний довгостроковий договір про співпрацю у підготовці наукових кадрів з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та Інститутом вищої освіти академії педагогічних наук України.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!