Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Дрогобицький механіко-технологічний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дрогобицький механіко-технологічний коледж (03244) 3-52-06, 3-88-18
Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Раневицька 12  (карта)
http://dmtc.org.ua

Дрогобицький механіко-технологічний коледж

Державний вищий навчальний заклад "Дрогобицький механіко-технологічний коледж" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Дрогобицький механіко-технологічний коледж здійснює підготовку фахівців з таких спеціальностей:

  • "Діловодство".
  • "Бухгалтерський облік".
  • "Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях".
  • "Інструментальне виробництво"
  • "Обслуговування систем управління та автоматики".
  • "Розробка програмного забезпечення".

Дрогобицький механіко-технологічний коледж готує молодших спеціалістів за вказаними спеціальностями для підприємств, установ, організацій Західного регіону. Зокрема для Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Дрогобицький механіко-технологічний коледж входить в навчально-науково-виробничий комплекс при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з ступеневої підготовки фахівців за спеціальностями "Технологія машинобудування", "Документознавство" та "Бухгалтерський облік і аудит".

З 1994 року Дрогобицький механіко-технологічний коледж входить в навчально-науково-виробничий комплекс при Національному університеті "Львівська політехніка" за спеціальністю "Інженерна механіка".

Для якісної підготовки фахівців, яких потребує ринок праці, Дрогобицький механіко-технологічний коледж розвиває власне виробництво і на його основі примножує та модернізує навчально-матеріальну базу. З цією метою Дрогобицький механіко-технологічний коледж виготовляє промислову продукцію не тільки для організацій і підприємств Львівської, але й сусідніх областей.

При коледжі діють підготовчі курси для вступу до Національного університету "Львівська політехніка" та Івано-Франківського національного-технічного університету нафти і газу.

На базі коледжу діє навчально-консультаційний пункт заочного навчання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Дрогобицький механіко-технологічний коледж здійснює також перепідготовку та підвищення кваліфікації зі спеціальності "Бухгалтерський облік".

При коледжі діють тримісячні курси операторів комп’ютерного набору, секретарів-керівників, а також шестимісячні курси перепідготовки бухгалтерів. Ці курси функціонують за скеруванням осіб з числа незайнятого населення Дрогобицьким, Трускавецьким, Стебницьким та Бориславським центрами зайнятості.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!