Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вознесенський коледж МДАУ (05134) 4-01-65
Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Леніна 100  (карта)
http://www.vkmdau.inf.ua

Вознесенський коледж МДАУ

Вознесенський коледж Миколаївського державного аграрного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Вознесенський коледж Миколаївського державного аграрного університету бере свій початок з далекого 1928 року, коли на базі залишків маєтку поміщика Скаржинського з членів молодіжної батрацької комуни було засновано сільськогосподарську профтехшколу, яку цього ж року було перейменовано у Вознесенський технікум садівництва та виноградарства імені Цюрюпи.

Перші студенти технікуму значну увагу приділяли практичному навчанню, адже технікуму було передано 22 га виноградників, 5 га саду та 50 га лісу. До того ж навчальному господарстві були коні, свині та сільськогосподарський інвентар. Під навчальний корпус було відведено приміщення пивоварного заводу, а під студентський гуртожиток міськрада виділила декілька житлових будинків.

У 1937 році технікум було перепрофільовано на агромеліоративний.

У роки Великої Вітчизняної війни в навчальних приміщеннях було розміщено загін протиповітряної оборони, військовий склад, гаражі, кімнати відпочинку для льотчиків. Багато студентів та викладачів були мобілізовані на фронт.

У серпні 1944 року здійснено перший повоєнний прийом на перший курс технікуму (60 осіб).

З 1946 року технікум розпочав підготовку агрономів-виноградарів і його було перейменовано на Вознесенський технікум виноградарства.

Для забезпечення студентів гуртожитком у 1961 році рішенням міської ради передано приміщення військової казарми на 80 місць і збудовано новий гуртожиток на 120 місць.

Протягом 1963-1984 рр. у технікумі готували агрономів-виноградарів, агрономів-шовківників, агрономів із захисту рослин. З 1984 року розпочато прийом на спеціальності "Бухгалтерський облік", у 1991 році – на спеціальність "Правознавство", у 1993 році – на спеціальність "Комерційна діяльність", у 2004 році – на спеціальність "Фінанси і кредит", у 2006 році – на спеціальність "Землевпорядкування" та у 2012 році буде проведено перший набір на спеціальність "Інформаційна діяльність підприємства".

У 2003 році технікум увійшов до складу Миколаївського державного аграрного університету як відокремлений структурний підрозділ, а у 2004 році – отримав статус коледжу.

Випускники коледжу, які навчаються за інтегрованими планами, продовжують навчання за скороченим терміном у Миколаївському державному аграрному університеті. Сьогодні в коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів на двох відділеннях за денною та заочною формами навчання зі спеціальностей "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит", "Комерційна діяльність", "Правознавство", "Землевпорядкування" та "Інформаційна діяльність підприємства".

Матеріально-технічна база

Щороку зміцнюється матеріально-технічна база коледжу. На сьогодні діють 3 навчальні корпуси загальною площею 10 000 м. кв., 29 навчальних кабінетів, 4 комп'ютерні лабораторії, навчальна бухгалтерія, навчальна юридична консультація, спортивний комплекс з ігровим, гімнастичним та тренажерними залами, сучасна їдальня, бібліотека з читальною залою на 80 посадкових місць.

Усі навчальні кабінети, лабораторії обладнано сучасною комп'ютерною технікою, що дає змогу викладачам під час організації навчального процесу впроваджувати інноваційні технології, користуватися мережею Інтернет.

До послуг студентів коледжу кращий в області студентський гуртожиток на 232 місця, який у 2009 році за результатами огляду-конкурсу визнано переможцем серед гуртожитків 117 закладів освіти в номінації "За створення найкращих умов для всебічного розвитку особистості".

Реалізувати свої творчі здібності студенти можуть у гуртках, художніх студіях, клубах за інтересами. Протягом багатьох років студенти коледжу є лауреатами Всеукраїнського фестивалю "Софіївські зорі"; кращі спортсмени – чемпіони не тільки обласних змагань, але й призери чемпіонату України з настільного тенісу, гирьового спорту, міні-футболу.

Забезпечення навчального процесу

У коледжі працюють 58 штатні викладачі, 75% яких мають вищу кваліфікаційну категорію. За сумлінну працю і наукові досягнення п'ятьом працівникам присвоєно звання "Відмінник освіти та науки України"; п'ятьом – звання "Відмінник аграрної освіти та науки України" (ІІІ ступеня). П'ятеро працівників нагороджено трудовою відзнакою "Знак пошани", Орденом Трудової слави ІІІ ступеня і медаллю А. С. Макаренка.

За роки існування навчальний заклад підготував більше 20 тисяч спеціалістів для аграрного виробництва, серед яких 26 осіб – Герої Соціалістичної праці, заслужені працівники сільського господарства, відомі громадські діячі, діячі науки та культури.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014