Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Марта
В коледжі постійне хабарництво, бардак. Гроші і побори мало не кожний день, за все. Коньяки дорогі і цукерки плюс гроші. Як ви будувати хочете державу, коли так любите хабарі. Коледж і викладачі знавці своєї справи, бо я закінчила цей коледж і тепер в медунівері. Але хабарі і побори до фаховості немають відношення. Вони тут є і то наполегливі і поки не здаш то не будеш мати стипендії, але стипендії не вистарчить дати навіть 2-3 викладачам, треба було брати в бабусі і батьків
Ростик Бичик
Вчуся 4 роки перший раз таке чую , просто брехня ! Наприклад я не чув щоб від когось вимагали якихось грошей . Не розумію навіщо брехати ? Брехня вилазить завжди боком ! Трохи бійтесь Бога який є на небі !
Марта
Для Ростик Бичик: Я особисто закінчила коледж 1 рік тому і можу сказати, що ці відгуки пишуть ті самі приближені до Созанської і інших. Вам якби очі заступило? Бог є на небі і дуже добре бачить, як з моєї групи дівчина, не буду називати її імя, немогла здати в Созанської, бо та захотіла 600 грн. А в цеї дитини тато загинув в АТО і матір лікується в лікарнях, ось це хай дивиться Бог. А це що Ви тут вихваляєте коледж, то він давно так втопився в хабарях, що далеко по всій Україні це знають.
Коментувати
Оксана Корлятович
по-моєму ми вчимось(вчились) в інших навчальних закладах...На весь ваш ,,Лист,, можу сказати - повна брехня і наклеп
Марта
Для Оксана Корлятович: Це зацікавлена що там працює і захищає шкуру Созанських і інших. Про фаховість ніхто не говорить, але те що ручки викладачів люблять гроші це факт і вже доведений минулого тижня коли були журналісти, то директору показали відео яке передала одна студентка де явно чути і видно як Созанська вимагає взятку. Ось тому як в кажуть в пословиці, на біле говоримо чорне і навпаки. Факт як відомо річ вперта і не треба робити дітей заручниками, робити опитування де вони мають вказати свої телефони і адреси....яке це анонімне опитування. Ось такі ми всрані українці, плачемо як гімн звучить і прапор майорить, а всередині не будуємо держави без хабарів і далі цю гниль залишаємо нащадкам.
Коментувати
Любов
Якщо ви хочете вступити в Самбірський медичний коледж, то розкажу як. Спочатку ви шукаєте дуже хороші зв"язки, ціна коливається від 1500 до 3000 євро (залежно від форми навчання: на державне дорожче, на контракт дешевше). І от ви студент. В перших числах вересня призначають старосту. От тут і поїхало: самостійна - 40грн, модуль - 50грн, а тут уже і сесія на носі .Все дуже просто: викладач викликає старосту і повідомляє на оцінку "3"-150грн, на "4"-200, на "5"-250. В більшості випадків рекомендується платникам (контрактникам) здавати на трійкутому, що стипендії їм не треба. Бувають поодинокі випадки, коли студент з великою ненавистю або в зв"язку з важким фінансовим становищем відмовляється платити. Але тут їм готова нова схема. Сесія закінчилася, а ти не атестований. Починається гра котика і мишки, всі роз"їхались на канікули, а ти день у день стараєшся зловити викладача, коли він скаже, що завтра, наприклад, о 10год, то обов"язково не прийде. Це все зроблено, щоб була наука іншим краще заплатити, ніж...
Maykl Tynza
Для Любов: Вступ у коледж у 2017 році відбувся згідно балів отриманих за ЗНО. Проблем зі вступом не було, хабарів давати не довелося. Побачимо чи надалі будуть якісь побори. Очевидно за два роки відбулися деякі позитивні зміни.
Коментувати