Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський кооперативний коледж економіки і права (032) 233-31-35, 233-31-41
м. Львів, вул. Клепарівська 11  (карта)
http://www.ccej.lviv.ua

Львівський кооперативний коледж економіки і права

Львівський кооперативний коледж економіки і права - вищий навчальний заклад, ліцензований та акредитований Державною Акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України. Запрошує на навчання за спеціальностями:

5.03040101 "Правознавство"

Випускник отримує кваліфікацію юриста і призначений для роботи в органах юстиції, судах, господарських судах, органах РАГС (реєстрація актів громадянського стану), органах внутрішніх справ, апараті органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, в юридичних і кадрових службах підприємств, установ, організацій усіх форм власності і видів господарювання.

5.03050901 "Бухгалтерський облік"

Випускник отримує кваліфікацію бухгалтера, робітничу професію - оператор комп’ютерного набору для обліково-економічної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора.

5.03050802 "Оціночна діяльність"

Випускник отримує кваліфікацію оцінювач -експерт. Зможете працювати на біржі, в установах банку, нотаріальних та оціночних компаніях, торговцями нерухомістю, обліковцями, оцінщиками майна та земельних ділянок.

5.03050801 "Фінанси і кредит"

Випускник отримує кваліфікацію бухгалтера-фінансиста, робітничу професію - оператор комп’ютерного набору для роботи у фінансових управліннях, Державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, на підприємствах і організаціях різних форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, касира.

5.03050801 "Фінанси і кредит", спеціалізація "Банківська справа"

Випускник отримує кваліфікацію бухгалтера-фінансиста, робітничу професію - оператор комп’ютерного набору для роботи у фінансових та банківських установах, на підприємствах і організаціях різних форм власності на посадах банківського працівника, бухгалтера, бухгалтера-ревізора, касира.

5. 05010301 "Розробка програмного забезпечення"

Випускник отримує кваліфікацію техніка-програміста електронно-обчислювальної техніки, робітничу професію – оператор комп’ютерного набору для роботи на підприємствах різних форм власності, де створюються та використовуються засоби обчислювальної техніки на посадах техніка - програміста, техніка відділу програмування, техніка з обслуговування та адміністрування комп'ютерних мереж, техніка з ремонту електронно-обчислювальних засобів.

6.030509 "Облік і аудит". Освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр

Випускник отримує кваліфікацію бакалавр з економіки для роботи у сфері народного господарства у всіх галузях діяльності

5.03051001. "Товарознавство та комерційна діяльність"

Випускник отримує кваліфікацію товарознавця - комерсанта, робітничу професію – продавця, оператора комп’ютерного набору і призначений для роботи на підприємствах торгівлі, у сфері посередницьких послуг і в підрозділах збуту промислових та сільськогосподарських підприємств.

5.03051001 "Товарознавство та комерційна діяльність". Спеціалізація "Товарознавство у митній справі"

Випускник отримує кваліфікацію товарознавця - комерсанта, робітничу професію – оператор комп’ютерного набору і призначений для роботи у Державній митній службі України, в митницях України на посадах інспектора митниці, інспектора-товарознавця, інспектора з експорту, агента з передачі вантажів на прикордонній станції.

5.05170101 "Виробництво харчової продукції"

Випускник отримує кваліфікацію техніка-технолога підприємств харчування, робітничу професію – кухаря, офіціанта або кондитера і може працювати на посадах:

  • керівника підприємств харчування, технолога, начальника цеху, бригадира підприємств різних типів, завідувача виробництва.

5.14010101 "Готельне обслуговування"

Випускник отримує кваліфікацію фахівця готельного обслуговування, призначений для роботи в організаціях та підприємствах готельного господарства та туристичних комплексів.

5.14010102 "Ресторанне обслуговування"

Випускник отримує кваліфікацію фахівця ресторанного господарства і призначений для роботи на підприємствах ресторанного господарства, торговельних комплексів різних форм власності, у сфері організації ресторанного сервісу та технологічного процесу виробництва ресторанної продукції.

5.02020702 "Перукарське мистецтво та декоративна косметика"

Випускник отримує кваліфікацію фахівця з перукарського мистецтва та декоративної косметики і призначений для роботи в салонах краси, перукарнях та інших підприємств, які надають послуги модельєрів-перукарів, дизайнерів зачісок та декоративної косметики.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Рейтинг
9
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про Львівський кооперативний коледж економіки і права

Наталя Цимбалик
Які предмети треба здавати після 11 класу на товарознавця щоб поступити в цей коледж?
Татьяна Пахнюк
як можна подати в цей коледж документи через інтернет?