Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вишнянський колледж ЛНАУ (03231) 2-51-45
Львівська обл., Городоцький р-н, с.Вишня  (карта)
http://www.vyshnya.lviv.ua

Вишнянський колледж ЛНАУ

Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету заснований на державній формі власності, є структурним підрозділом Львівського національного аграрного університету і підпорядкований Міністерству аграрної політики України

Загальна інформація

Коледж є вищим навчальним закладом I рівня акредитації, має право надавати освітні послуги (ліцензія № 498303, серія АВ від 06 листопада 2009 року), пов'язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.

Коледж засновано в жовтні 1939 році, як сільськогосподарський технікум плодоовочівництва на базі маєтку письменника Олександра Фредро. Статус коледжу присвоєно в червні 2007 року.

Вишнянський коледж Львівського НАУ - сучасний навчальний заклад, що входить в 20-ку кращих ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики. Студенти здобувають знання із 5 спеціальностей:

 • виробництво і переробка продукції рослинництва;
 • бухгалтерський облік;
 • ветеринарна медицина;
 • організація виробництва;
 • правознавство.

Вишнянський коледж Львівського НАУ щороку готує 250 молодших спеціалістів денної форми навчання за спеціальностями: бухгалтерський облік; організація виробництва; агрономія-плодоовочівництво; ветеринарна медицина; правознавство, а також 125 спеціалістів без відриву від виробництва за спеціальностями: правознавство; бухгалтерський облік.

Виробнича база коледжу складає: 360 га сільськогосподарських угідь, з них 300 га - ріллі, 54 голів ВРХ, з них 10 голів корів; і спеціалізується на вирощуванні зернових культур, овочів, саджанців плодових дерев.

Навчально-виховний процес в коледжі забезпечують 9 циклових комісій, до складу яких входять понад 100 викладачів, які є активними учасниками щорічної виставки передового педагогічного досвіду у навчально-методичному центрі Міністерства аграрної політики України. Коледж входить у 20-ку кращих ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики. За роки існування коледж підготував більше 12000 фахівців для народного господарства країни.

У 2000 році створено інформаційно-консультативний центр, де викладачі коледжу надають юридичні консультації та методичну допомогу фермерам, приватним підприємцям з організації роботи підприємств.

Історія

В живописному куточку на межі Самбірського і Городецького районів Львівської області розташований Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету який розпочав свою діяльність в жовтні 1939 року, як сільськогосподарський технікум на базі приміщень, що належали сім'ї польського письменника Олександра Фредро. До 30 березня 1998 року технікум мав назву Вишнянського радгоспу-технікуму.

Історичні віхи становлення коледжу:

 • 1922 - рільнича школа;
 • 1939 - Вишнянський сільськогосподарський технікум плодоовочівництва;
 • 1972 - Вишнянський радгосп-технікум;
 • 1998 - Вишнянський державний аграрний технікум;
 • 2005 - Вишнянський аграрний технікум Львівського державного аграрного університету;
 • 2007 - Вишнянський коледж Львівського державного аграрного університету;
 • 2008 - Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2014