Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бучацький коледж ПДАТУ (03544)2-97-58
Тернопільська обл., м. Бучач, вул. Винниченка 4  (карта)
http://bkpdatu.at.ua

Бучацький коледж ПДАТУ

Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету акредитовано за статусом вищого закладу освіти І-го рівня акредитації

Загальна інформація

Бучацький коледж ПДАТУ має право готувати фахівців за такими спеціальностями:

  • виробництво і переробка продукції рослинництва;
  • землевпорядкування;
  • ветеринарна медицина;
  • виробництво і переробка продукції тваринництва,
  • правознавство (контракт);
  • бухгалтерський облік (контракт);
  • організація виробництва (контракт).

Ліцензований обсяг прийому студентів складає 425 чол. Коледж здійснює підготовку спеціалістів за державним замовленням і призначає студентам, які успішно навчаються стипендію, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, а також за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

На даний час в коледжі навчається 686 студентів на денній формі навчання і 230 – на заочній.

Діяльність навчального закладу забезпечують 11 циклових комісій, в які входять 111 викладачів.

Серед них 4 кандидати наук, один аспірант, 2 магістри; мають почесні звання: "Відмінник освіти України" – 7 чол., педагогічні звання: старший викладач – двоє та викладач - методист – 13 чол.; мають кваліфікаційні категорії: викладач вищої категорії – 51; І-ої – 30; ІІ-ої – 17 чол.

Матеріально-технічна база

Коледж має два навчальних корпуси, студентську їдальню, гуртожиток. Все це компактно розташовано у студентському містечку на окраїні міста.

Студенти навчаються у 52 обладнаних кабінетах і лабораторіях. Майбутні ветфельдшери та технологи проходять практичні заняття в навчально-виробничій клініці.

Працюють також: бібліотека, читальний зал, видавничий центр, два комп’ютерні класи (з виходом в Інтернет), навчально-методичний кабінет. Функціонують музеї: історії нашого коледжу, бойової слави та "Берегиня".

До послуг студентів: медпункт, стоматологічний кабінет, буфет, студентська їдальня (вартість обіду 3 грн.)

Студенти забезпечуються гуртожитком з належними умовами проживання (помісячна оплата – 50 грн.).

При коледжі функціонує культурно-спортивний комплекс, до складу якого входять:

  • актовий зал, гурткові кімнати; спортивний зал, тренажерний зал для занять важкою атлетикою і гирьовим спортом, кімната для настільного тенісу, великий стадіон, спортивні майданчики, відкритий тир.

Працюють гуртки художньої самодіяльності: студентський хор, вокальні ансамблі хлопців і дівчат, вокально-інструментальний ансамбль, народний самодіяльний театр-мініатюр "Сатиричне вікно", фольклорно-етнографічний ансамбль, танцювальний гурток.

Постійно організовуються концерти, конкурси, відкриті виховні заходи до різних визначних дат, дискотеки, вечори відпочинку, зустрічі з цікавими людьми різних професій.

Учасники художньої самодіяльності беруть участь в обласних конкурсах художньої самодіяльності серед навчальних закладів І – IV рівнів акредитації області і регіону, постійно займають призові місця. І все це під керівництвом художніх керівників – фахівців своєї справи.

Викладачі фізичного виховання організовують роботу спортсекцій з футболу, волейболу, настільного тенісу, біатлону, легкої атлетики, лижного і гирьового спорту. Протягом останніх років Бучацький коледж постійно займає призові місця в загальному заліку першості області серед вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації, а також брали участь у Всеукраїнських сільських спортивних іграх на першість України (зайняли призові місця).

Серед наших студентів є 4 кандидати в майстри спорту і 2 майстри спорту.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж підтримує тісні зв’язки з навчальними закладами України та за рубежем, а саме: з МАУП у Києві, Київським Національним аграрним університетом, Київським національним педуніверситетом ім. Драгоманова, Львівською національною академією ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького, Львівським національним економічним університетом, Чернівецьким національним університетом, Коломийським інститутом природокористування, а також з навчальними закладами Польщі, Данії, Швейцарії, Франції.

Студенти - старшокурсники проходять виробничі практики в кращих господарствах та організаціях району, Тернопільської області та інших областях. Бажаючі проходять практику за кордоном. У 2006 р. студентів IV-х курсів за спеціальністю "Виробництво та переробка продукції рослинництва" вперше запросили на практику у Швейцарію; а за спеціальностями "Ветеринарна медицина" і "Виробництво та переробка продукції тваринництва" – у Данію і Францію.

За рекомендацією педагогічної ради кращі випускники коледжу продовжують навчання у вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акредитації у спецгрупах із скороченим терміном навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014