Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Борщівський агротехнічний коледж (03541) 2-15-13
Тернопільська обл., м. Борщів, вул. Грушевського, 15  (карта)
http://batk.edu.ua

інформація підтверджена

Борщівський агротехнічний коледж

Борщівський агротехнічний коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації державної форми власності, підпорядкованим Міністерству освіти і науки України.

Відповідно до ліцензії №458452, виданої 16.06.2014 року, з ліцензованим обсягом прийому студентів на денну форму навчання – 265 осіб, на заочну форму навчання – 135 осіб.

Загальна інформація

Організацію освітнього процесу коледжу здійснюють: три відділення денної форми навчання та відділення заочної форми навчання, які забезпечують підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями маркетинг, будівництво та цивільна інженерія, монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання, агрономія, електроенергетика, електротехніка електромеханіка, агроінженерія.

Контингент студентів всіх форм навчання становить 837 студенти.

Педагогічним колективом проводиться робота з вдосконалення організації навчального процесу, впровадження в практику елементів інтерактивних технологій навчання, зміцнення навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу.

Педагогічний колектив Борщівського агротехнічного коледжу характеризується високими якісними показниками. В навчальному закладі працює 87 викладачів. Із них: 10 спеціалістів, 11 спеціалістів другої категорії, 15 спеціалістів першої категорії, 51 спеціаліст вищої категорії, 26 викладачів-методистів, 1 кандидат педагогічних наук.

З метою ефективної практичної підготовки студентів та набуття ними професійних навичок між навчальним закладом та провідними підприємствами укладено угоди про співпрацю, а саме: Корпорація "Колос "ВС", "Оболонь Агро", "Мрія Центр", "Кернел", ТзОВ "Бучачагрохлібпром", "Агропродсервіс", "Агролюкс-М", ПрАТ "Райз-Максимко", Тернопільобленерго, Тернопільгаз, "Альфа-Газпромкомплект".

За період діяльності навчально-практичного центру , підготовку з вивчення нової сільськогосподарської техніки та новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур пройшли 6775 слухачів.

У навчальному закладі функціонує Палац студентів з актовою залою на 500 місць, студентська їдальня на 180 місць, три буфети, дві бібліотеки з книжковим фондом 99000 тисяч примірників, три читальних зали.

Стовідсотково усі студенти забезпечені гуртожитком.

В навчальному закладі працює 5 лабораторій для забезпечення роботи студентів з ПЕОМ (з загальною кількістю комп’ютерів - 117).

Освітня й виховна діяльність в Борщівському агротехнічному коледжі знаходиться у тісному взаємозв’язку і спрямована на формування в студентів національної самосвідомості, патріотизму, правової і економічної грамотності, соціальної активності, загальної культури особистості, що базується на надбаннях української та світової культури.

В БАТК створено цілеспрямовану виховну систему роботи, що опирається на сучасні запити держави, у якій задіяні всі суб’єкти виховного процесу, готові до практичної реалізації цієї системи.

Одним з найважливіших показників ефективності управління в навчальному закладі на сучасному етапі є результативність національно - патріотичного виховання студентської молоді, його системний характер, втілення в життя ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв українського народу, форм соціальної практики, спрямованої на організацію життєдіяльності підростаючих поколінь відповідно до природно-історичного розвитку матеріальної та духовної культури нації.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 10.04.2017