Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Борщівський агротехнічний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Борщівський агротехнічний коледж (03541) 2-15-13
Тернопільська обл., м. Борщів, вул. Грушевського 15  (карта)
http://batk.edu.ua

інформація підтверджена

Борщівський агротехнічний коледж

Борщівський агротехнічний коледж – навчальний заклад І рівня акредитації, що 65 років з успіхом функціонує в системі аграрної освіти України, входить до п’ятірки кращих ВНЗ І-ІІ р. а. та готує фахівців із шести спеціальностей

Загальна інформація

Борщівський агротехнічний коледж - це якісно новий тип закладу освіти із збереженими традиціями і передовим досвідом. Наша гордість і краса це наші випускники, яких більше 14 тисяч.

Сьогодні в навчальному закладі здобувають освіту близько 1000 студентів денної та заочної форми навчання. Коледж має ліцензію на надання повної загальної середньої освіти, студенти мають можливість набути 15 робітничих професій. У 2004 році на базі навчального закладу відкрито десятий в Україні Регіональний навчально-практичний центр, в якому пройшли практичну підготовку майже 3000 слухачів.

Коледж входить до навчальних науково-виробничих комплексів, створених при аграрних університетах Вінниці, Кам’янця-Подільського, співпрацює з університетами міст Львова, Тернополя, Чернівців, Одеси, Харкова.

Забезпечення навчального процесу

В рамках ступеневої освіти укладено угоди про співпрацю з 20 професійно – технічними училищами і ліцеями, які готують фахівців за спорідненими спеціальностями. Запорукою розвитку й успішного зростання коледжу є його колектив висококваліфікованих фахівців-практиків, які віддані своїй справі й студентам.

Серед 98 педагогічних працівників – 1 кандидат педагогічних наук, 34 викладачі-методисти, 16 майстрів. Нагороджені знаком "Відмінник аграрної освіти і науки ІІІ ступеня" - 4 особи, знаком "А. С. Макаренко" - 6 осіб, знаком "Відмінник освіти України" - 36 осіб, нагороджені Почесними грамотами Мінагрополітики і продовольства України, Міносвіти молоді і спорту, почесними дипломами. Всього в навчальному закладі працює 272 особи.

Матеріально-технічна база

Зростає матеріальна база коледжу, зміцнюється науково-методичний потенціал, зусилля педагогічного колективу спрямовуються на виконання головного завдання – підготовку висококваліфікованого компетентного конкурентоспроможного молодого спеціаліста, готового до активної, творчої, професійної та соціальної діяльності.

Традиційно викладачі коледжу залучаються до розробки галузевих стандартів освіти, до роботи фахових рад та експертних груп, розробки навчальних планів та рецензування. Навчальний заклад входить до 10 кращих з напрямку навчально-методичної роботи медпрацівників системи аграрної освіти України.

Особливі зусилля колективу спрямовані на створення сучасної, міцної, матеріально-технічної бази. Загальна площа будівель становить 34050 м2 (на одного студента площа навчальної території складає). Це два навчальні корпуси і територія навчально-виробничого підрозділу. Також навчання студентів здійснюється в оснащених сучасним обладнанням 46 навчальних кабінетах, 52 аудиторіях, 42 спеціалізованих лабораторіях. До послуг студентів – два гуртожитки (загальною кількістю місць).

Один із найсучасніших серед аграрних ВНЗ І-ІV р. а. – спортивний комплекс, загальною площею 6800 м2, розміщений на території 0,4 га Палац студентів з великою актовою залою на 460 місць, студентською бібліотекою з книжковим фондом 98000 примірників, студентською їдальнею на 180 місць (в тому числі додатково функціонують ще три студентські буфети-кафе). Парк ПЕОМ коледжу – це 4 повнокомплектних лабораторії (91 комп’ютер, 57 з яких в мережі Internet), 8 комплектів аудіовізуальних засобів навчання на відділеннях, гуртожитках та бібліотеці коледжу, з’єднаних внутрішньою локальною мережею з підключенням до мережі Internet, Wi-Fi, комп’ютерно-видавничий центр, відділи методичного забезпечення при кожному з відділень. В навчальному процесі коледжу активно застосовується супутникове і кабельне телебачення, встановлено внутрішній телекомунікаційний зв’язок, радіозв’язок.

Функціонують навчальні лабораторії на базі навчально-виробничого господарства, земельні угіддя становлять 490 га, машинно-тракторний парк налічує 29 одиниць техніки. Функціонують КДП, автотрактородром, ангари для зберігання сільськогосподарської техніки, майстерний тік.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.08.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!