Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Медичний коледж "Монада"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Медичний коледж "Монада" Тел./факс: (032) 262-6371, (050) 30-887-99, (067) 671-30-88. Приймальна комісія: (067) 650-6242, (050) 012-2512
м. Львів, вул. Патона, 22-а  (карта)
http://www.monada.lviv.ua

інформація підтверджена

Медичний коледж "Монада"

Перелік спеціальностей молодшого спеціаліста: фармацевт, фельдшер, зубний технік, зубний гігієніст та медична сестра (денна та вечірня форми навчання). Окрім молодших спеціалістів, «Монада» готує бакалаврів зі спеціальностей «Фармація» (денна та заочна форми навчання) та «Сестринська справа».

 З 1997 року розпочалась робота відділення на базі базової загальної середньої освіти (після 9 кл.), де студенти разом зі спеціальністю здобувають загальну середню освіту і отримують атестат.
До складу медичного коледжу «Монада» входять шість філій: Первомайська, Ужгородська, Хустська, Дрогобицька, Луцька та Чернівецька.

Перелік спеціальностей молодшого спеціаліста: фармацевт, фельдшер, зубний технік, зубний гігієніст та медична сестра. Окрім молодших спеціалістів, «Монада» готує фахівців – бакалаврів зі спеціальності «Фармація» (денна та заочна форми навчання) та «Сестринська справа».

Всі спеціальності акредитовані до 2026 року.

Загальний ліцензований обсяг прийому 1515.

Відповідно до концепції про ступеневу освіту, навчальним закладом створено три навчально-виробничі комплекси: 
з Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького, 
з Львівським медичним інститутом, 
з Львівським державним університетом фізичної культури.

Поряд із державним освітнім стандартом підготовка спеціалістів проводиться за 22 авторськими програмами. Фармацевти вивчають гомеопатичну фармацію, основи косметології та технологію косметичних засобів. Фельдшери ж додатково студіюють лікувальний масаж, косметологію, фітотерапію, методи нетрадиційної діагностики. Студенти, які вибирають фах зубного техніка, поглиблено вивчають сучасні технології та матеріали. Все це значно розширює сферу працевлаштування фахівців

Сьогодні «Монада» — це автономна система управління, повна фінансова незалежність, понад п’ятнадцять тисяч випускників, 720 працівників, 38 кандидатів наук, в тому числі 15 доцентів, 3 професори, багато викладачів вищої категорії.

Студенти повністю забезпечені лабораторіями, майбутні зубні техніки та зубні гігієністи мають 12 зуботехнічних лабораторій та 37 стоматологічних кабінетів.

До послуг студентів власна стоматологічна поліклініка,  комп’ютерні класи, WI-FI, бібліотека, спортивний комплекс та спортклуб. Матеріальна база щороку оновлюється.

З 2001 року коледж «Монада» бере участь у міжнародних виставках «Престижні навчальні заклади України» «Сучасна освіта України», «Інноватика в сучасній освіті». Серед нагород – золоті та срібні медалі, почесні дипломи.

У «Монаді» діє студентське наукове товариство, проводяться щорічні студентські науково-практичні конференції, друкуються збірки тез доповідей. За участю студентів всіх філій коледжу щорічно проходять конкурс «Кращий за спеціальністю». Налагоджені стосунки з закордонними медичними навчальними закладами:  викладачі проходять  стажування в стоматологічних клініках, публікуються студентські і викладацькі статті в міжнародних наукових журналах. Адміністрація «Монади» активно допомагає випускникам  працевлаштовуватись закордоном.  В 2015 р. відкрито військово-патріотичний клуб «Військовий медик». Метою клубу є: патріотичне виховання молоді, розвиток тактичної медицини в Західному регіоні України, а також проведення тренінгів і курсів по тактичній та екстремальній медицині для студентів коледжу і всіх бажаючих.

На базі спортивного клубу «Монада» виховані чемпіони світу з паверліфтингу та кікбоксингу. Наші студенти займають призові місця на спортивних змаганнях Львівщини. В коледжі активно працює студентське самоврядування : силами студентів виходить газета «Студентське життя», працює внутрішнє радіомовлення «Радіо «Монада». Відбуваються численні концерти, конкурси КВК, тематичні вечори, щорічний конкурс «Міс та Містер». Традиційними є екскурсійні тури Україною. Студенти та викладачі коледжу  опікуються  мешканцями Львівського геріатричного пансіонату. Майбутні медики та фармацевти активно пропагандують здоровий  спосіб життя на міжнародних освітніх виставках, відвідуючи дитячі садочки та середні школи.

Постійно діють курси з лікувального масажу, виготовлення зімних та металокерамічних конструкцій, косметології та візажу. 

Медичний коледж «Монада» впевнено рухається до мети – домогтися того, щоб дипломи коледжу визнавали в європейських країнах, а випускники були висококваліфікованими конкурентоспроможними медичними працівниками.

«Монада» — вищий клас! Приєднуйся до нас!

Медичний коледж "Монада" проводить підготовку молодших спеціалістів за такими напрямами:

 • Охорона здоров'я

  • Фармація
  • Стоматологія
  • Медицина
  • Медсестринство
  • Технології медичної діагностики та лікування
  • Медична та психологічна реабілітація
  • Фізична реабілітація

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Медичний коледж "Монада"

Юлія Кізун
які предмети ЗНО потрібно здавати щоб вступити у цей коледж?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!