Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Медичний коледж "Монада"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Медичний коледж "Монада" (032) 229-79-41; 229-79-52, 229-79-17
м. Львів, вул. Патона 22-а  (карта)
http://www.monada.lviv.ua

Медичний коледж "Монада"

Медичний коледж "Монада" - вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

ТзОВ Медичний коледж "Монада" ліцензований та акредитований Державною акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України. Ліцензія з надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра, молодшого спеціаліста - серія АД No. 034998 від 12.06. 2012 року.

Заснований 1 жовтня 1992р. як медичне училище ТзОВ "Монада". Статус медичного коледжу з правом здійснення освітньої діяльності за ІІ рівнем акредитації отримано навчальним закладом за рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії у травні 1994р. Свою освітню діяльність навчальний заклад розпочав у 1992р.

З 1997 року розпочалась робота відділення на базі базової загальної середньої освіти (після 9 кл.), де студенти разом зі спеціальністю здобувають загальну середню освіту і отримають атестат. У складі коледжу ТзОВ Медичний коледж "Монада" є 7 філій: у Чернівцях, Луцьку, Первомайську, Євпаторії, Хусті, Дрогобичi та Ужгороді.

Напрямки навчання студентів

Навчання студентів проводиться за напрямками:

  • І рівень акредитації (молодший спеціаліст) за спеціальностями: стоматологія ортопедична, фармація (денна і заочна форма навчання), лікувальна справа, сестринська справа, зубний гігієніст. Прийом документів на вказані відділення здійснюється після 9-го і 11 класів.
  • ІІ рівень акредитації (бакалавр) за спеціальностями: фармація (денна і заочна форма навчання). Прийом документів за спеціальністю фармація здійснюється після 11 класу.

Випускники – бакалаври зі спеціальності "Фармація" за рекомендацією коледжу зараховуються без іспитів на контрактних умовах на ІІІ курс факультету клінічної фармації, на ІV курс фармацевтичного факультету Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького та на ІV курс фармацевтичного факультету Львівського медичного інституту (форма навчання – денна і заочна).

Відповідно до концепції про ступеневу освіту навчальним закладом створено три навчально-виробничі комплекси:

  • у 1994р. з Львівським національним медичним університетом ім. Д. Галицького;
  • у 2003р. з Київським медичним інститутом Української Асоціації народної медицини;
  • у 2005р. з Львівським медичним інститутом.

Затверджено Положення про навчальний комплекс, складені плани роботи, затверджено координаційну раду.

Забезпечення навчального процесу

Навчання в коледжі здійснюється за модульно-рейтинговою системою.

Навчальний процес забезпечують 108 викладачів.

Відсоток докторів наук, професорів – 4 (3,7%), кандидатів наук, доцентів – 3,8 (35%), викладачів вищої категорії – 16 (14%)

Практична підготовка студентів проводиться на базі 12 лікувально-профілактичних установ, аптек Львова, на кафедрах Львівського медичного національного університету ім. Д. Галицького та на базі лікувально-діагностичного комплексу ТзОВ Медичний коледж "Монада".

Для студентів стоматологічного відділення організована студентська стоматологічна поліклініка. До послуг студентів 63 лабораторії, комп'ютерний клас, бібліотека, спортивний комплекс. Діє власний спортивний клуб.

В коледжі щорічно проводяться студентські наукові конференції, конкурси професійної майстерності "Кращий за професією", спартакіади, фестивалі художньої творчості, конкурси "Міс і Містер "Монада", зустрічі КВК та інше. Активно працює студентське самоврядування, проходять заняття за системою "Школи лідерів", випускаються газети "Вісник Монади" та "Велика перерва", радіогазета. Студенти займаються благодійною діяльністю в дитячому будинку та будинку для літніх людей. Студенти мають змогу відвідувати історичні міста рідного краю, відпочивати на базах Чорного моря, в Карпатах, організовуються поїздки за кордон: у Польщу, Чехію, Англію, Австрію.

В коледжі працює соціально – психологічна служба.

Колективом викладачів видаються підручники.

Опубліковано понад 100 наукових праць викладачів, підготовлено до друку – 9 підручників.

Через щорічні "Ярмарки", на які запрошуються представники лікувально-профілактичних установ, аптек, навчальний заклад допомагає випускникам вирішувати питання працевлаштування.

В коледжі працюють постійно діючи курси: з довузівської підготовки, косметології, лікувального масажу, комп'ютерної техніки, іноземної мови (англійської).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.08.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Медичний коледж "Монада"

Юлія Кізун
які предмети ЗНО потрібно здавати щоб вступити у цей коледж?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!