Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Аграрний коледж управління і права ПДАА

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Аграрний коледж управління і права ПДАА (05322) 2-48-05
м. Полтава, проспект Першотравневий 10  (карта)
http://acup.poltava.ua

Аграрний коледж управління і права ПДАА

Аграрний коледж управління і права – структурний підрозділ Полтавської державної аграрної академії, вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, підпорядкований Міністерству аграрної політики України

Історія навчального закладу

Аграрний коледж управління і права Полтавської державної аграрної академії - один із найстаріших навчальних закладів Полтави, має 60-річну історію. Пройдений нами шлях характеризується вдумливим і творчим осмисленням освітньої діяльності навчального закладу за піввікову історію, наповненням діяльності таким змістом, який забезпечує підготовку фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці в умовах утвердження ринкових відносин. Звертаючись до історії коледжу, віддаємо шану і повагу як колишнім керівникам і в першу чергу – Олійнику Григорію Антоновичу, який очолював коледж майже чверть століття, так і викладачам, які формували і формують імідж нашого навчального закладу.

Історія навчального закладу розпочинається із 1947 року створенням дворічної школи по підготовці керівних кадрів колгоспів, яка пізніше була реорганізована у Полтавську міжобласну трирічну школу по підготовці керівних колгоспних та радгоспних кадрів. З 1966 року школу було перейменовано у Полтавський сільськогосподарський технікум по підготовці керівних кадрів колгоспів і радгоспів.

1980 року навчальний заклад очолив Григорій Антонович Олійник, відомий організатор сільськогосподарського виробництва, Герой Соціалістичної праці, заслужений працівник народної освіти України. Під його керівництвом на основі американських і канадських проектів у навчальному закладі були проведені радикальні зміни у напрямках і змісті освіти - відкриті сучасні престижні спеціальності: правознавство, фінанси, менеджмент організацій. У 1991 році навчальний заклад був перейменований у Полтавський сільськогосподарський технікум; 1994 року - створено Полтавський аграрний коледж управління і права, який у 1997 році здобув статус державного.

Вперше в Україні у коледжі розпочато підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр".

Із 1999 року коледж займає перші місця у щорічному рейтингу серед вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України.

З 2004 року згідно наказу Міністерства аграрної політики України коледж увійшов до структури Полтавської державної аграрної академії, відкривши нові перспективи щодо підготовки фахівців для народного господарства України.

Коледж забезпечує високу якість підготовки спеціалістів.

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база коледжу представлена двома навчальними корпусами, в яких розміщуються:

  • 39 кабінетів і лабораторій,
  • 8 комп'ютерних лабораторій,
  • бібліотека із фондом літератури близько 60 тисяч примірників,
  • читальний зал,
  • танцювальний та актовий зали,
  • спортивний майданчик,
  • тренажерний зал,
  • тенісний та більярдний зали,
  • Інтернет - клуб,
  • колекційно-дослідне поле.

Коледж має їдальню, студентське кафе.

Після занять на студентів чекає затишний гуртожиток на 535 місць. В ньому створені сучасні побутові умови, діють гуртки за інтересами, спортивні секції, відкриті тренажерний та танцювальний зали.

У конкурсах на створення кращих соціально-побутових умов для студентів гуртожиток коледжу щоразу визнається кращим серед аграрних технікумів і коледжів України.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!