Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Ялтинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ялтинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ (0654) 32-79-13, 32-38-09
АР Крим, м. Ялта, вул. Московська 51  (карта)
http://yatek.yalta.ua

Ялтинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Ялтинський торговельно-економічний коледж Київського національного торгово-економічного університету - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Щоранку в Ялтинському торгово-економічному коледжі дзвенить заливчастий дзвінок для трьохсот юнаків і дівчат, які вирішили присвятити себе служінню людям. Професій, пов'язаних зі служінням людям чимало: лікар, учитель, вихователь... А тут, з далекого 1964 року навчають важливим для нашого регіону професіями, що дозволяє смачно і якісно нагодувати людей, зі знанням, високою культурою обслужити і довести товар до кінцевого споживача. Тут освоюють тонкощі професії кухаря і продавця, офіціанта і комерсанта.

Наша 48-річна історія вмістила три етапи розвитку навчального закладу та три назви:

  • технікум радянської торгівлі,
  • комерційний технікум,
  • торгово-економічний коледж.

У зміні статусу і найменувань відбилася доля поколінь ялтинців. Тут починали шлях у професію бабусі сьогоднішніх студентів, їх не називали студентами - вони були учнями, це потім вже навчальні заклади нашого рівня віднесли до вищої школи і наші випускники стали мати неповну вищу освіту і можливість продовжувати його з 2-го курсу в інститутах, університетах.

Основним завданням коледжу є задоволення суспільних та індивідуальних потреб міста Ялти в отриманні випускниками загальноосвітніх шкіл вищої освіти з отриманням освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст", а також подальшого їх навчання за ступеневою підготовці "бакалавр-спеціаліст-магістр" і здобуття повної вищої освіти в КНТЕУ та інших ВНЗ III-IY рівнів акредитації.

Місія коледжу - розвиток і використання професійних знань для формування творчої особистості, підвищення зацікавленості молоді в отриманні знань, самоосвіті та професійному зростанні, забезпечення професійними кадрами курортного Південнобережжя.

Ялтинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ здійснює підготовку молодших спеціалістів на денному відділенні за спеціальностями:

  • "Товарознавство та комерційна діяльність",
  • "Комерційна діяльність";
  • на денному та заочному відділеннях - "Виробництво харчової продукції".

Забезпечення навчального процесу

Педагогічний колектив коледжу прагне сприяти розвитку особистості майбутніх фахівців таким чином, щоб після закінчення коледжу вони впевнено вписалися в соціум і були добре підготовлені до успішного розвитку своєї професійної кар'єри. Щоб підготувати творчо мислячого фахівця, здатного приймати рішення, педагоги працюють нестандартно.

За роки діяльності в коледжі сформувалася ціла плеяда викладачів-новаторів, які складають нині ядро колективу: Васильченко С. Г; Старовойтова С. Ф; Тригубова Н. Ф; Миронова О. М; Довга В. Г; Боцянская Л. В. тощо. Їх головна мета: навчити студентів здобувати знання. У коледжі постійно ведеться активна робота з модернізації навчально-виховного процесу, цьому сприяє невидима кропітка праця самовдосконалення педагогів.

Робота коледжу багатогранна. За період навчання в коледжі студенти здобувають необхідний рівень загальнокультурного та інтелектуального розвитку разом з професійними знаннями, вміннями, навичками. Основним завданням навчання колектив вважає практичну підготовку фахівця, формування готовності вести професійну підприємницьку діяльність.

Сьогодні здійснюється інтеграція коледжу із соціальними партнерами - ТС "Магістраль", ПП "Привал Надії", ТОВ "Суп-Хаус", ТОВ "Роксолана" тощо, на принципах взаємної вигоди, зближення цілей і завдань, обопільного розвитку соціального діалогу. У період практик проводиться науково-дослідна робота студентів, яка є частиною освітнього процесу і продовжується при виконанні курсового проекту та рефератів.

Педагогічний колектив надає реальну допомогу студентам в оволодінні знаннями, що виходять за межі навчальної програми загально-професійних та спеціальних дисциплін. Дослідницька робота завершується науково-практичними конференціями.

Одним із важливих завдань коледжу є виховання конкурентоспроможного фахівця:

  • професійної мобільності та самостійності;
  • компетентності та стійкої життєвої позиції;
  • високої моральної і духовної культури, працьовитості, прагнення до високої якості праці.

Цьому сприяють проведені в коледжі професійні конкурси, вечори зустрічі, тематичні класні години.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!