Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум (04849) 2-60-42 8, 2-34-85
Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Калініна 12  (карта)
http://mrpt.at.ua

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум, який розпочав свою діяльність в 1945 році є єдиним навчальним закладом І рівня акредитації підготовки молодших спеціалістів для рибної галузі України

Загальна інформація

За більш ніж півстолітній період Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум підготував більше 12 тис. спеціалістів, які працюють на суднах рибного флоту, рибообробних підприємствах, на державних посадах, в науково-дослідних інститутах.

Крім того підготовлено 284 випускників-спеціалістів для 27 країн Африки, Азії та Латинської Америки.

Технікум готує фахівців за денною та заочною формами навчання і здійснює їх підготовку на базі повної та неповної середньої школи за спеціальностями:

 • спеціальність 5.09020102 "Експлуатація техніки промислового рибальства і аквакультури" кваліфікація - технік промислового рибальства.
 • спеціальність 5.05170110 "Зберігання, консервування та переробка риби і морепродуктів", кваліфікація - технік-технолог.
 • спеціальність 5.09020101 "Рибництво і аквакультура", кваліфікація - технік рибництва, спеціалізація 5.130303. 01 "Охорона та раціональне використання біоресурсів", кваліфікація - рибінспектор;
 • спеціальність 5.13050901 "Бухгалтерський облік", кваліфікація бухгалтер.

Основним напрямами діяльності технікуму є:

 • підготовка згідно з державним замовленням і договірними зобов'язаннями фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для задоволення потреб економіки України та флоту прибережних підприємств рибного господарства;
 • перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів;
 • освітня, методична, видавнича, фінансово-господарська, виробничо-комерційна робота;
 • організація і проведення раціоналізаторського та дослідницької роботи;
 • надання освітніх та інших послуг, не заборонених законодавством України;
 • здійснення зовнішніх зв'язків.

Технікум здійснює підготовку фахівців за державним замовленням та контрактом. Студенти, які зараховані на основі неповної загальної освіти, отримують повну середню освіту з виданням атестату державного зразка.

Технікум є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс.

Структурні підрозділи технікуму є відділення, предметні (циклові комісії), інші підрозділи для забезпечення навчального процесу та соціально-побутових умов.

Матеріально-технічна база

У технікумі створена відповідна матеріально-технічна база, до складу якої входять два типові навчально-лабораторні корпуси, а також:

 • лабораторії;
 • навчальні кабінети;
 • навчально-методичний кабінет;
 • комп'ютерний центр;
 • навчальна водна станція;
 • полігон знарядь рибальства;
 • навчально-виробничий цех в'ялення, соління та копчення риби;
 • спортивний комплекс;
 • бібліотека з читальним залом;
 • гуртожиток квартирного типу;
 • їдальня;
 • база відпочинку;
 • медичний пункт.

Навчальні кабінети технікуму і лабораторії в обласному огляді-конкурсі серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області входять в п'ятірку кращих.

Навчально-виховний процес забезпечують 68 викладачів - однодумців, що свою діяльність спрямовують на підготовку сучасного спеціаліста, освітній рівень якого відповідає високим європейським стандартам. Серед них: удостоєні звання "Заслужений працівник народної освіти України" Малішенко А. В. і Сафонов Г. П., Лаврук В. P. - "Відмінник народної освіти України", 27 викладачів мають вищу категорію.

Це талановиті і винахідливі люди, їх відрізняє вміння розвивати у студентів увагу, пам'ять, уміння аналізувати, самостійно робити висновки, узагальнення. Всі свої зусилля, знання і тепло душ, багатства своїх сердець віддають студентам, захоплюють в пізнанні доброго і прекрасного.

Творчий підхід у вирішенні педагогічних задач, постійний пошук ефективних форм і прийомів навчання, прагнення захопити своїм предметом, залучення студентів до науково-дослідницької роботи - все це знаходить місце в розроблених ними методичних посібниках, які неодноразово займали призові місця на виставках-конкурсах міст Одеси та Києва, будучи авторами підручників та Галузевих стандартів для спеціальностей 5.05170110 "Зберігання, консервування та переробка риби і морепродуктів" та 5.09020102 "Експлуатація техніки промислового рибальства та аквакультури".

Йде постійний процес відновлення методичного забезпечення, проводиться робота щодо вироблення та втілення в навчальний процес нових освітніх технологій, формування особистості в умовах розвитку української державності.

Приходьте до нас вчитись. Тут ви зустрінетесь з педагогами, які протягнуть вам руку допомоги, не дадуть втратити надію, пасти духом, навчать вас тому, чим володіють самі, стануть вашим вчителем і маяком в нелегкому плаванні, яке називається життя.

Технікум сприяє працевлаштуванню випускників. Створена база даних робочих місць і місць практики.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!