Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки (0652) 22-22-11
АР Крим, м. Сімферополь, вул. Гагаріна 11  (карта)
http://cktek.org.ua

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки (раніше - кооперативний технікум) - цей навчальний заклад знають в усіх куточках Криму і далеко за його межами

Загальна інформація

Авторитет коледжу завжди був високий, і вчитися в ньому було престижно. З його стін за 45 років пішло у велике життя близько 35 тис. фахівців. Багато хто з них на практиці показали себе справжніми професіоналами, в даний час вони займають керівні посади в системі Кримспоживспілки.

Сьогодні споживча кооперація зацікавлена у фахівцях нової формації, що вміють працювати в жорстких умовах ринкової економіки, які мають високий рівень професійної підготовки, що вміють аналізувати і приймати обґрунтовані економічні рішення. Коледж готує саме такі кадри в галузі економіки, торгівлі, сфери послуг.

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж - спадкоємець славних кооперативних традицій минулого, а його витоки як навчального закладу починаються з торгово-кооперативної школи, заснованої в 1928 році в м. Сімферополі.

У 1963 році за рішенням правління Укоопспілки на базі цієї школи був створений Сімферопольський кооперативний технікум. У 2003 році постановою правління Кримспоживспілки технікум реорганізований в кооперативний торговельно-економічний коледж.

Багаторічна, напрацьована і останнім часом значно оновлена матеріально-технічна база забезпечує продуктивну підготовку студентів та подальшу їх затребуваність на ринку праці. Працевлаштування випускників коледжу становить 70% від випуску, а це дуже хороший результат.

Педагогічним колективом коледжу розробляються і використовуються активні форми навчання (ділові ігри, диспути, кейс-методи, віртуальна практика, бінарні уроки), постійно проводяться заняття з використанням комп'ютерної техніки, лекції-презентації, працює система "Колоквіум".

Забезпечення навчального процесу

Особливо хочеться відзначити те, що наповнює стіни і предмети нашого коледжу сенсом. Це, звичайно, люди. Ті, хто присвятив свою працю, свої почуття, своє життя нашому вченому закладу. Більша половина викладачів - це педагоги з великим стажем (багато хто з них більше 30 років працюють в коледжі та споживчій кооперації).

Чимало у нас і молодих педагогів (близько 30%). 6 чоловік продовжують підвищувати свій освітній рівень, навчаючись в аспірантурі ПУСК.

З 43 штатних співробітників коледжу 21 викладач має вищу категорію (50%). Всі викладачі постійно підвищують свій освітній рівень: на курсах підвищення кваліфікації, проводячи "Майстер-класи", розробляючи навчальні посібники.

Матеріально-технічна база

Сьогодні в коледжі до послуг студентів:

  • 25 навчальних аудиторій,
  • два лекційних зали (в одній2 з них встановлений стаціонарний мультимедійний комплекс),
  • навчальні лабораторії,
  • навчально-виробничий комплекс на кулінарному відділенні,
  • бібліотека з читальним залом та автоматизованою системою "Бібліограф",
  • електронна бібліотека, наявністю якої може похвалитися далеко не кожен університет,
  • 5 комп'ютерних класів на 90 робочих місць, підключених до глобальної мережі Інтернет,
  • актовий та спортивний зали,
  • кафе в навчальному корпусі,
  • упорядкований гуртожиток з пунктом харчування, кімнатами відпочинку, медпунктом.

На 100% студенти коледжу забезпечені гуртожитком.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!