Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Сумський технікум харчової промисловості НУХТ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Сумський технікум харчової промисловості НУХТ (0542) 61-05-23, 61-05-21
м. Суми, вул. Пролетарська 60  (карта)
http://stpp.sumy.ua

Сумський технікум харчової промисловості НУХТ

Сумський технікум харчової промисловості НУХТ - вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації

Загальна інформація

Навчання в технікумі ведеться на денному та заочному відділеннях. Прийом на денне відділення проводиться на базі 9 класів, на заочне відділення - на базі 11 класів.

Як вищий заклад освіти технікум веде підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста і надає початкову вищу освіту.

Основними структурними підрозділами технікуму, що забезпечують підготовку спеціалістів є:

  • циклові предметні комісії;
  • навчальні кабінети і лабораторії, перелік яких встановлюється навчальними планами;
  • обчислювальний центр;
  • навчальні виробничі майстерні;
  • спортивний зал, бібліотека, методичний кабінет, їдальня, гуртожиток, фельдшерський пункт.

Студенти мають всі можливості навчатись і змістовно відпочивати, працюють гуртки, наукові, спортивні секції, забезпечується організація культурного дозвілля молоді, працюють гуртки художньої самодіяльності.

Традиційними в навчальному закладі є зустрічі з випускниками, дні здоров’я, технікумівські спартакіади, тижні циклових комісій, виставки та інше.

Матеріально-технічна база

Технікум розташований в двох навчальних корпусах, загальна площа яких складає 11664 м2. Навчальні корпуси з'єднані між собою перехідною галереєю, а головний корпус з'єднаний переходом з гуртожитком секційного типу на 450 місць. Спортивний зал розташований в окремому приміщенні загальною площею 474 м2.

Для проведення навчально-тренувальних і оздоровчих занять в технікумі є гімнастичний комплекс, спортивний майданчик, військова полоса перешкод, силова та борцівська кімнати з відповідними спортивними снарядами і інвентарем, 25-метровий стрілецький тир. В технікумі постійно діє 9 спортивних секцій. Працює студентська їдальня на 120 посадочних місць.

У відповідності до діючих навчальних планів і програм підготовки спеціалістів в навчальному закладі обладнано 20 профільних лабораторій, 21 кабінет, а також 2 спеціалізовані дільниці для проведення слюсарно-механічної та електрорадіомонтажної практик.

З 1996 року в технікумі функціонує обчислювальний центр. 10 комп'ютерних класів повністю забезпечують професійну підготовку фахівців всіх спеціальностей. Сьогодні в навчальному закладі експлуатується 193 одиниці комп'ютерної техніки, крім того в достатній кількості є сканери, лазерні та струменеві принтери, широкоформатний принтер формату А1, мультимедійні пристрої 2 шт.

Технікум має безлімітне під'єднання до інформаційної мережі Internet, а локальна мережа закладу забезпечує до неї доступ практично всіх студентів та викладачів, а також мешканців гуртожитку.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!