Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ (03849) 2-52-86, 2-32-96
Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Суворова 2  (карта)
http://www.cfi.kp.km.ua

Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ

Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ є одним із провідних навчальних закладів міста

Загальна інформація

Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ було організовано 1961 року на базі історичної будівлі зведеної в 1864 році. З 1993 року технікум харчової промисловості набув статусу коледжу і розпочав підготовку бакалаврів з харчової технології та інженерії. А у 2001 році на базі коледжу було відкрито навчально-консультаційний центр Національного університету харчових технологій (з 2007 року заочний факультет НУХТ), де випускники коледжу, бакалаври та молодші спеціалісти можуть здобути вищу освіту.

З 2005 року коледж є структурним підрозділом Національного університету харчових технологій і проводить підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки "Харчові технології та інженерія" та молодший спеціаліст за спеціальностями:

  • "Бухгалтерський облік"
  • "Економіка підприємства"
  • "Фінанси і кредит"
  • "Виробництво харчової продукції"
  • "Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів"
  • "Обслуговування програмних систем і комплексів"
  • "Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв"

В Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ навчається майже 800 студентів на денній формі навчання і більше 200 студентів на заочній.

Підготовка студентів здійснюється як на державній так і на платній основі. Під час навчання, студентів забезпечують місцями для проходження навчальних та виробничих практик, а по закінченню навчання надаються робочі місця.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Навчанням майбутніх фахівців займаються 84 викладачів, в тому числі чотири кандидати наук, 16 викладачів-методистів, 38 викладачів вищої категорії. Серед них - один заслужений працівник освіти України, один нагороджений почесним знаком "Відмінник освіти України".

Навчання студентів проводиться в світлих і просторих аудиторіях, з використанням новітніх досягнень. До послуг студентів представлено 21 кабінет, 21 лабораторія, п'ять комп'ютерних класів, де встановлено понад 130 комп'ютерів з вихідом до глобальної мережі Internet. На території коледжу розташовано повноцінний стадіон із спортмайданчиками, приміщення їдальні, майстерні.

Для проживання студентів з інших міст надається гуртожиток на 360 місць, що розташований у новій будівлі в 10 хвилинах від коледжу. У приміщенні гуртожитка розташована бібліотека, у фондах якої міститься більше 100 тис. примірників літератури.

Дозвілля студентів сплановано так само ретельно, як і навчання, спортивні змагання, КВК та вечори художньої самодіяльності - це звичайне життя студентів коледжу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!