Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів КРВУЗ "Школа-студія при КАРДТ ім. М. Горького"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


КРВУЗ "Школа-студія при КАРДТ ім. М. Горького" (0652) 25-05-85
АР Крим, м. Сімферополь, вул. Пушкіна 15  (карта)
http://shkolastudia.ho.ua

КРВУЗ "Школа-студія при КАРДТ ім. М. Горького"

Кримський республіканський вищий навчальний учбовий заклад "Школа-студія при Кримському академічному російському драматичному театрі ім. М. Горького" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

За Постановою Ради Міністрів АРК від 08.09. 1995 р. і згідно з наказом Міністерства культури АРК від 19.10.95 р. № 196 в Сімферополі з метою підготовки високопрофесійних акторських кадрів для установ мистецтв, культури і культурно-масових закладів була відкрита Державна школа-студія (ВУЗ).

Наказом Міністерства культури і мистецтв від 17.04.2006 р. № 51 навчальний заклад перейменовано в КРВУЗ "Школа-студія при КАРДТ ім. М. Горького". Навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, веде підготовку молодших спеціалістів за напрямом 0202 "Мистецтво", спеціальності 5.02020101 "Акторське мистецтво".

Уряд Криму визначав важливість відкриття Школи-студії як потребу створення для регіону експериментального театрального вузу, здатного вирішити ряд соціально-культурних завдань автономії:

  • зробити певний внесок у вирішення гострої для кримського регіону проблеми професійних кадрів для театрів;
  • наблизитися до вирішення соціальної та демографічної проблеми, пов'язаної з постійним відтоком талановитої молоді в театральні вузи інших міст, так як відсутні власні вузи з підготовки драматичних акторів;
  • передбачалося в досить короткий термін сформувати повноцінний вуз сучасного типу, з авторською програмою освіти і виховання, здатний готувати кадри, активно вести науково-дослідну та практичну діяльність у сфері театрального мистецтва і культури.

За п'ятнадцять років свого існування педагогічний колектив КРВУЗ "Школи-студії при КАРДТ ім. М. Горького" успішно впорався з поставленими перед ним завданнями: підготовлено 143 актора драматичного театру і 17 артистів балету.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!