Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв (098) 385-05-95, (095) 472-18-86
Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Діброви, 47  (карта)
https://www.olexkkim.com/

інформація підтверджена

Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв

"Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв" сьогодні – один із центрів національної культури і духовності Кіровоградщини.
Наші талановиті та високопрофесійні викладачі створюють найкращі умови для реалізації студентами своїх творчих здібностей.
Ми пишаємося своїми випускниками, які стали майстрами мистецтв, яскравими особистостями, лауреатами різноманітних всеукраїнських конкурсів.
Найбільшою нашою гордістю є студенти, які мають змогу здобути не тільки якісну освіту, а й всебічний культурний та духовний розвиток.

Хто ми

Уже більше 90 років  заклад здійснює підготовку працівників культури і мистецтва - представників однієї з найгуманніших професій, яка покликана виховувати у людей високі естетичні смаки,  любов до національної культурної  спадщини, народних звичаїв, традицій і обрядів.

Якісна освіта за державні кошти

Наш коледж здійснює освітню підготовку і надає вам можливість отримати освіту за державні кошти  на  рівні кваліфікаційних вимог фахового спеціаліста.

Навчання за скороченим терміном

Випускники коледжу зараховуються до Київського національного університету культури і мистецтв та його Миколаївської, Дніпропетровської, Львівської філій, Харківської академії культури, Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.К. Винниченка, Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Короленка, Кременчуцького національного університету ім.М.Остроградського за скороченим терміном навчання.

Цікаве студентське життя

 У нашому  гуртожитку створено всі необхідні побутові умови для проживання. У кімнатах для самопідготовки та дозвілля студенти мають змогу пограти на музичних інструментах, послухати музику, подивитися улюблені передачі. У бібліотці підготуватися до лекційних, семінарських занять, опрацювати наукові джерела; прочитати улюблені газети, журнали. Скористатися зручними WiFi зонами. На мультифункціональному спортивному майданчику набирати фізичної сили, займатися спортом.

 

Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв проводить підготовку за такими напрямами:

  • Культура та мистецтво

    • Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
    • Хореографія
    • Менеджмент соціокультурної діяльності
    • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1