Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Олександрійське медичне училище

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Олександрійське медичне училище (05235) 4-01-26
Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Шевченка 176  (карта)
http://almedu.com

Олександрійське медичне училище

Олександрійське медичне училище - навчальний заклад, який є структурною одиницею Охорони здоров'я України

Загальна інформація

За 76 років свого існування Олександрійське медичне училище випустило 12 тисяч молодших медичних працівників, які працюють в усіх регіонах України та за її межами. Сьогодні Олександрійське медичне училище здійснює підготовку за спеціальностями:

  • 5.12010102 Сестринська справа
  • 5.12010105 Акушерська справа
  • 5.12010101 Лікувальна справа
  • 5.12010106 Стоматологія ортопедична

Підготовка молодшого медичного спеціаліста в нашій країні проводиться згідно з вітчизняними традиціями медичної освіти з урахуванням напрямків її удосконалення, що намітились у світовій практиці.

Так, наприклад, з 2006 р. підготовка медичних сестер в училищі здійснюється за програмами Болонської конвенції. Для України Болонський процес відкриває широкі перспективи. Передусім, це нові можливості, які пов'язані з перспективою входження до загальноєвропейського освітнього простору, а саме:

  • визнання українських дипломів на міжнародному рівні;
  • більша мобільність в Євро просторі для студентів і викладачів;
  • конкурентоспроможність на європейському і світовому ринках праці.

Забезпечення навчального процесу

З метою досягнення високого рівня фахової підготовки в училищі функціонує 28 кабінетів та 15 лабораторій для практичних занять, обладнання яких відповідає сучасним вимогам. Крім того, заняття проводяться на базах медичних закладів міста та району. Студенти забезпечуються навчальною літературою на українській мові.

Навчання проводять талановиті педагоги та лікарі практичної охорони здоров'я, більшість яких має вищу та першу кваліфікаційні категорії.

Гармонійне поєднання багатьох складових частин підготовки молодшого спеціаліста в училищі - це не тільки оволодіння фундаментальними медичними (анатомія та фізіологія людини, загальна хімія та біохімія, мікробіологія, біофізика та ін.) та клінічними дисциплінами (терапія, хірургія, нервові, очні хвороби та ін.), але і виховання молодої людини з високим загальноосвітнім рівнем.

Студентам пропонують елективні навчальні програми Це і основи традиційної народної медицини і нетрадиційні підходи до діагностики та лікування людини. Того, хто має дослідницький та винахідливий склад мислення, запрошують гуртки з фундаментальних та клінічних дисциплін.

Прищеплюючи студентам любов до обраної професії, викладачі не приховують труднощів сьогодення в охороні здоров'я України в умовах переходу до страхової медицини і ринкових відносин, намагаються підготувати майбутніх фахівців і професійно, і психологічно до реалій обраної професії. Також кожен викладач прагне сформувати не лише професійні якості, а й сприяти засвоєнню загальнолюдських форм моралі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!