Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Компаніївський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ (05240) 2-01-36, 2-02-36
Кіровоградська обл., смт. Компаніївка, вул. Кірова 3  (карта)
http://ktvm.com.ua

Компаніївський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ

Компаніївський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ – це навчальний заклад із 75-річною історією має свої традиції, Державною комісією Міністерства освіти і науки акредитований за першим рівнем акредитації

Загальна інформація

За роки свого існування технікум підготував близько чотирьох тисяч спеціалістів ветеринарної медицини, які завдяки високій кваліфікації та професіоналізму й склали добру славу своїй Альма-матер, забезпечили високий рейтинг в освітянському світі.

Знають технікум не лише в Україні. Вже третя поспіль група студентів стажується в Англії. І третій рік технікум утримує перше місце з організації та проведення навчальної практики серед студентів вищих аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації із спеціальності "Ветеринарна медицина".

Наш навчальний заклад є структурним підрозділом Білоцерківського національного аграрного університету, відтак компаніївські випускники зараховуються до університету на третій курс. Причому тут же, у Компаніївці, - за результатами державних екзаменів та співбесіди.

До того ж технікум готує універсалів – водночас з основною спеціальністю "Ветеринарна медицина" студенти оволодівають навичками робітничих професій бджоляра, техніка штучного осіменіння с/г тварин, оператора комп’ютерного набору та водія.

Для підготовки знавців ветеринарної справи технікум має добру матеріально-технічну базу:

  • тридцять по-сучасному обладнаних кабінетів і лабораторій,
  • клініку ветеринарної медицини, де утримуються різні види сільськогосподарських тварин та птиці (і страуси у тім числі),
  • пасіку,
  • два комп’ютерних класи,
  • бібліотеку з читальним залом,
  • спортивний комплекс,
  • студентський клуб, де працюють гуртки за інтересами,
  • їдальню.

Фахівці з таким рівнем підготовки, який забезпечує технікум, - на вагу золота, як мовиться. Жодних проблем з працевлаштуванням. Фельдшер може працювати в селі як підприємець, у господарствах різних форм власності, ветсанекспертом на м’ясокомбінаті, в санітарно-ветеринарних лабораторіях ринків, ветеринарних лікарнях.

Компаніївський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ радо допоможе вам зробити правильний вибір і забезпечить вас сучасним рівнем освіти.

Спеціальності, отримані в технікумі, дають можливість працювати на сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, агрофірмах, санітарно-ветеринарних лабораторіях ринків, митниці, транспорті, органах державної влади, ветеринарних лікарнях тощо.

Для наших професій немає проблем безробіття. Ми дбаємо про ваше майбутнє!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014