Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна (0522) 24-96-17
м. Кіровоград, проспект Комуністичний 16  (карта)
http://medcollege.kr.ua

Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна

Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Понад 220 років тому у жовтні було засновано Єлисаветградську медико-хірургічну школу, яка за 10 років свого існування підготувала 255 лікарів та підлікарів. За все ХVІІІ сторіччя в Росії медичну освіту здобуло 2000 лікарів, тобто кожний восьмий – здобув освіту в Єлисаветградській медико-хірургічній школі. Понад сорок років навчальний заклад носить ім’я випускника, викладача Єлисаветградської медико-хірургічної школи, першого декана медичного факультету Московського університету імені Ломоносова, вчителя М. І. Пирогова Єфрема Йосиповича Мухіна.

Кожний навчальний заклад, як і людина, має свою біографію. Доля дарувала медичному коледжу стати спадкоємцем Єлисаветградської медико-хірургічної школи. Кіровоградське медичне училище ім. Є. Й. Мухіна було засноване у 1928 р., у липні 2000 р. коледж ліцензовано як вищий навчальний заклад освіти І-ІІ рівнів акредитації з правом підготовки спеціалістів на базі повної та базової середньої освіти. За роки свого існування навчальним закладом підготовлено більше 35 тисяч фахівців.

Понад 13 років очолює педагогічний колектив Сидоренко Петро Іванович – заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент, який докладає багато зусиль для удосконалення навчально-виховного процесу та якісної підготовки конкурентноспроможних спеціалістів.

Петро Іванович – автор численних досліджень, підручників, має понад 80 наукових праць.

Загальна інформація

Сьогодні у навчальному закладі функціонує 8 відділень:

  • лікувальної,
  • сестринської,
  • акушерської,
  • медико-профілактичної справи,
  • фармації,
  • медсестринського бакалаврату,
  • відділення післядипломної освіти,
  • відділення довузівської підготовки.

Навчально-виховний процес у коледжі здійснюють 120 викладачів, з них професор: Самоходський В. М.; 11 кандидатів наук: Бабаліч В. А., Брикульська М. В., Висоцький С. Ф., Волченко М. Ф., Горбенко Н. І., Костенко О. П., Мазур О. Л., Неворова Л. Д., Присяжнюк С. С., Романько І. І., Сидоренко П. І.; 1 заслужений лікар України Сидоренко П. І. та 4 заслужених працівників освіти України: Бондаренко Г. О., Бродченко А. М., Покрова Н. О., Присяжнюк С. С. Викладачі медичного коледжу є авторами підручників, посібників та програм з різних навчальних дисциплін, за якими навчаються студенти медичних навчальних закладів України.

Навчальні кабінети та лабораторії коледжу обладнані сучасною аудіо- та відеотехнікою, забезпечені навчально-методичною документацією, фантомами, муляжами. На базі лікувальних закладів функціонує 24 кабінети з клінічної практики. Працюють 2 комп’ютерні класи, спортивна і тренажерна зали, бібліотека, їдальня, гуртожитки на 650 місць.

Характерною рисою навчально-виховного процесу в коледжі є його професійна спрямованість. Виробнича та переддипломна практики проходять під безпосереднім керівництвом провідних фахівців лікувально-профілактичних закладів. Студенти мають можливість ґрунтовно розширювати фахові знання в умовах лікарняного стаціонару.

У контексті Болонського процесу навчальним закладом укладено угоди із вузами ІІІ-ІV рівнів акредитації: Українською медичною стоматологічною академією, Запорізькою академією післядипломної освіти, Національним фармацевтичним університетом.

З 1998 року запроваджено іменну премію та стипендію імені Є. Й. Мухіна кращим викладачам та студентам коледжу.

Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна сьогодні є навчально-консультативним центром з питань реформування вищої освіти, організації співпраці з медичними закладами України.

Про високий рівень підготовки молодших медичних спеціалістів свідчать результати участі студентів і випускників у Всеукраїнських конкурсах професійної майстерності.

Найбільш активна молодь коледжу займається науково-пошуково-дослідницькою роботою, результати якої щорічно обговорюються на науково-практичних конференціях за участю провідних фахівців та науковців університетів міста.

Багато років у коледжі функціонує волонтерський загін "Милосердя". Члени загону є організаторами благодійних акцій допомоги дітям школи-інтернату, Будинку немовляти та Будинку дитини до Дня Святого Миколая, Дня захисту дітей, Великодніх та Різдвяних свят. Волонтерський рух опікується проблемами інвалідів та учасників війни, надаючи медико-соціальну, побутову допомогу людям цієї категорії.

Одним із важливих засобів виховання, джерелом поглиблення та розширення знань студентів є музей історії та музей народознавства коледжу. Вони сприяють формуванню у студентської молоді патріотизму, естетичному зростанню і духовному збагаченню. Вагома роль у роботі музею належить студентському активу, який організовує екскурсії, виставки, зустрічі з цікавими людьми.

У коледжі створені та діють молодіжний клуб "Скіф", правових знань, КВК "Персен", вокальний, фольклорний та хореографічний ансамблі. Традиційними стали тижні відділень, конкурси "Міс коледжу", "Осінній вернісаж", "Зорепад талантів", "Андріївські вечорниці", "Великодневі зустрічі", засідання літературної вітальні, Міжнародні студентські фестивалі. Студенти коледжу є лауреатами Всеукраїнських конкурсів "Ліра Гіппократа" та "Родинна творчість".

Сектор спорту і здоров’я призначений сприяти фізичному розвитку молоді. Студенти є переможцями всеукраїнських змагань, спартакіад, олімпіад та чемпіонатів Європи. Випускниця коледжу Яна Маковоз є чемпіонкою Європи 2005 року з карате-до.

Інформаційною трибуною в коледжі є щомісячна газета "Alma mater", наклад якої становить 1000 примірників.

Для студентів-активістів організовуються екскурсії на хутір Надія, музей-садибу М. Пирогова в м. Вінницю; до визначних місць м. Києва.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна

students
Только и делали 4 года что смотрели что бы не пропускали и ещё хотели выследить записать когда у студенток месячные????позоп вам и выпускной ваш дно