Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кіровоградський будівельний коледж (0522) 24-89-63
м. Кіровоград, пл. Дружби Народів 2  (карта)
http://kirbudteh.ucoz.ua

Кіровоградський будівельний коледж

Кіровоградський будівельний коледж - один з найстаріших навчальних закладів Кіровоградської області, який за вісімдесят років свого існування підготував п’ятнадцять тисяч спеціалістів середньої ланки - це будівельники, тепловики, газовики, менеджери

Загальна інформація

Нині Кіровоградський будівельний коледж готує архітекторів та дорожників. Наші працівники працюють у багатьох регіонах України, СНД. Вихованці коледжу будували на просторах СРСР, в Україні заводи, фабрики, електростанції, міста і села, прокладали дороги, зводили мости. І сьогодні усюди, де будують та експлуатують тепло-гідроелектростанції, морські та річкові порти, канали та об’єкти водопостачання, де проектують та виробляють сучасні будівельні конструкції, у проектних, дослідних організаціях та будівельних трестах - її випускники. Праця будівельника – праця творча.

Багато наших випускників досягли високого рівня у своїй професійній діяльності. Серед них – "Заслужений будівельник УРСР" Батістов М. К., "Заслужений будівельник Росії" Гребенюк О. В., Мірошніченко В. І. "Заслужений будівельник України" Ліпей М. М., Федорчук А. Д.

Коледж надає не тільки знання для майбутньої професійної діяльності, але і навички активної громадської позиції людини. Про це свідчить діяльність випускників нашого коледжу, які були або є депутатами Верховної Ради України Пузаков В. Т., Касьянов С. П., Кальченко В. М., заступник голови облдержадміністрації Сібірцев В. І., голова "Укрпошти" і колишній мер міста Кіровограда Мухін Г. В., випускник 1936 року, Герой Радянського Союзу В. Є. Колісніченко.

А все почалося 06.03. 1930р., коли на базі художньої школи постановою Єлисаветградської міської ради для забезпечення будівництва регіону керівниками середньої ланки було створено будівельний технікум.

З 1931 по 1934 рік технікум називався Зінов’євським, а в 1934р. перейменований в Кіровський, а згодом в Кіровоградський.

Технікум розміщувався в трьохповерховому приміщенні на розі вулиць Леніна та Калініна. Під час війни будівля технікуму була зруйнована і з 1944 року технікум розміщувався в приміщенні на розі вулиць Леніна та Театральної.

Для розвитку навчально-матеріальної бази у 1968 році було збудовано навчальні корпуси по вул. Уфимська, 6 (нині пл. Дружби Народів, 2).

В 2007р. технікум перейменований в Кіровоградський будівельний коледж.

З моменту організації і по сьогоднішній день коледж готує висококваліфікованих спеціалістів. Випускники коледжу працюють не тільки на всій території нашої Батьківщини, а й далеко за її межами.

Сьогодні якісний рівень підготовки спеціалістів забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив. Це викладачі з першою та вищою категоріями, старші викладачі та викладачі-методисти.

У коледж приймаються учні на базі 9 та 11 класів. Навчання здійснюється за денною та заочною формами. Дуже важливим є те, що в коледжі більшість студентів мають можливість навчатись безкоштовно. На всі спеціальності є державне замовлення. Крім того учні, які вступають до коледжу на базі 9 класів проходять повний курс школи і отримують атестат.

Коледж не лише дає можливість навчатися, оволодівати знаннями, але намагається сформувати висококваліфікованого спеціаліста, гармонійно розвинену та фізично здорову людину.

Для цього в навчальному закладі працюють гуртки за інтересами, сформований колектив художньої самодіяльності, де студенти можуть розкрити свої таланти. Для студентів влаштовуються різні розважальні програми, вечори, конкурси дискотеки.

В коледжі є команда КВВ та команда для гри в брейн-ринг. На високому рівні в нашому навчальному закладі працюють клуби фізичної підготовки. Серед них секції з настільного тенісу, футболу, волейболу, баскетболу, шахістів. При кабінеті фізичної культури працюють тренажерні зали. Студенти приймають участь у міських та обласних змаганнях, де займають перші місця.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014