Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Економіко-правничий коледж ЗНУ (061) 228-75-39, 289-12-29, 289-12-21
м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66-б  (карта)
http://www.znu.edu.ua

Економіко-правничий коледж ЗНУ

Економіко-правничий коледж — це наймолодший структурний підрозділ Запорізького національного університету. Головною подією липня 2008 року стало отримання ліцензії МОНУ на надання освітніх послуг за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст"

Загальна інформація

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ мають суттєві переваги:

  • навчатися за державним замовленням і отримувати стипендію;
  • отримати державний диплом освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст";
  • здобути освіту під керівництвом висококваліфікованих викладачів;
  • отримати престижну професію, що користується попитом на ринку праці та забезпечує кар’єрний зріст у майбутньому;
  • продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету;
  • отримати вільний доступ до найбільшого бібліотечного фонду та безкоштовно користуватися Інтернет-послугами;
  • вивчати додатково іноземні мови в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов і одержати сертифікат європейського зразка;
  • приєднатися до наукового, громадського, культурного, спортивного життя університету і коледжу.

Студенти Економіко-правничого коледжу знаходять час і для навчання, і для успішної наукової роботи, яка є одним з пріоритетних напрямів діяльності коледжу. Юні науковці здобувають визнання не тільки на Всеукраїнському рівні, а й на міжнародних конкурсах. Студенти І курсу спеціальності "Розробка програмного забезпечення" Копиловський Микола, Терновой Вадим, Терновой Владислав стали у 2010 році абсолютними переможцями Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників "Природа-людина-виробництво-екологія" в м. Києві.

Згідно з наказом Державного департаменту інтелектуальної власності України вони отримали нагрудні значки та почесні грамоти. Терновой Вадим – фіналіст Всеукраїнської олімпіади Національного еколого-натуралістичного центру, учасник олімпіади проектів "Захищений світ", яка відбулася у квітні 2010 р. у м. Хьюстоні штату Техас (США). Великий внесок у ці досягнення зробив науковий керівник – викладач фізики, кандидат педагогічних наук – Андрій Миколайович Андрєєв.

Важливим етапом у науковій діяльності коледжу є проведення щорічної науково-практичної конференції "Молода наука". Це дає можливість студентам залучитися до самостійної дослідницької, пошукової, творчої роботи. Наукова конференція – це перший досвід у розробці певної теми з дисципліни, під час проведення якої студенти мають змогу брати участь у дискусії, відстоювати власну точку зору, доводити актуальність обраної теми, обґрунтовувати положення своєї наукової роботи.

Для створення позитивної атмосфери в студентському колективі проводяться різноманітні виховні заходи, свята. Вже започатковано перші власні традиції: День здоров'я на о. Хортиця, інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", вечірки до новорічних свят, "Весняні посиденьки". А попереду ще багато нового та цікавого чекає на студентів, адже Студентська рада коледжу створює необхідні умови для розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014