Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Економіко-правничий коледж ЗНУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Економіко-правничий коледж ЗНУ (061) 228-75-39, 289-12-29, 289-12-21
м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66-б  (карта)
http://www.znu.edu.ua

Економіко-правничий коледж ЗНУ

Економіко-правничий коледж — це наймолодший структурний підрозділ Запорізького національного університету. Головною подією липня 2008 року стало отримання ліцензії МОНУ на надання освітніх послуг за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст"

Загальна інформація

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ мають суттєві переваги:

  • навчатися за державним замовленням і отримувати стипендію;
  • отримати державний диплом освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст";
  • здобути освіту під керівництвом висококваліфікованих викладачів;
  • отримати престижну професію, що користується попитом на ринку праці та забезпечує кар’єрний зріст у майбутньому;
  • продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету;
  • отримати вільний доступ до найбільшого бібліотечного фонду та безкоштовно користуватися Інтернет-послугами;
  • вивчати додатково іноземні мови в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов і одержати сертифікат європейського зразка;
  • приєднатися до наукового, громадського, культурного, спортивного життя університету і коледжу.

Студенти Економіко-правничого коледжу знаходять час і для навчання, і для успішної наукової роботи, яка є одним з пріоритетних напрямів діяльності коледжу. Юні науковці здобувають визнання не тільки на Всеукраїнському рівні, а й на міжнародних конкурсах. Студенти І курсу спеціальності "Розробка програмного забезпечення" Копиловський Микола, Терновой Вадим, Терновой Владислав стали у 2010 році абсолютними переможцями Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників "Природа-людина-виробництво-екологія" в м. Києві.

Згідно з наказом Державного департаменту інтелектуальної власності України вони отримали нагрудні значки та почесні грамоти. Терновой Вадим – фіналіст Всеукраїнської олімпіади Національного еколого-натуралістичного центру, учасник олімпіади проектів "Захищений світ", яка відбулася у квітні 2010 р. у м. Хьюстоні штату Техас (США). Великий внесок у ці досягнення зробив науковий керівник – викладач фізики, кандидат педагогічних наук – Андрій Миколайович Андрєєв.

Важливим етапом у науковій діяльності коледжу є проведення щорічної науково-практичної конференції "Молода наука". Це дає можливість студентам залучитися до самостійної дослідницької, пошукової, творчої роботи. Наукова конференція – це перший досвід у розробці певної теми з дисципліни, під час проведення якої студенти мають змогу брати участь у дискусії, відстоювати власну точку зору, доводити актуальність обраної теми, обґрунтовувати положення своєї наукової роботи.

Для створення позитивної атмосфери в студентському колективі проводяться різноманітні виховні заходи, свята. Вже започатковано перші власні традиції: День здоров'я на о. Хортиця, інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", вечірки до новорічних свят, "Весняні посиденьки". А попереду ще багато нового та цікавого чекає на студентів, адже Студентська рада коледжу створює необхідні умови для розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!