Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж (03131) 2-20-19, 2-24-51, 2-23-59
Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Я. Мудрого 40  (карта)
http://www.mktek.com.ua

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Профілі підготовки студентів за спеціальностями

Денне відділення:

  • 5.03050901 Бухгалтерський облік ліцензований обсяг 90 осіб (на базі неповної і повної загальної середньої освіти). Обіймає посади бухгалтера, головного бухгалтера, податкового інспектора, інспектора-ревізора.
  • 5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність ліцензований обсяг 90 осіб (на базі неповної і повної загальної середньої освіти). Обіймає посади товарознавця, торговельного інспектора, агента, брокера на підприємствах гуртової та роздрібної торгівлі. Спеціалізація Товарознавство в митній справі (на базі повної загальної середньої освіти). Обіймає посади митного брокера, декларанта на підприємствах торгівлі, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, на митниці. Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки.
  • 5.14010102 Ресторанне обслуговування ліцензований обсяг 60 осіб (на базі повної і неповної загальної середньої освіти). Обіймає посади адміністратора, адміністратора залу, метрдотеля. Термін підготовки на базі неповної загальної середньої освіти − 3 роки, на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки.

Заочне відділення:

  • 5.03050901 Бухгалтерський облік (на базі повної загальної середньої освіти).
  • 5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність (на базі повної загальної середньої освіти). Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки. Термін підготовки на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника − 1,5 роки.
  • 5.14010102 Ресторанне обслуговування. Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки. Підготовка здійснюється на договорній основі з юридичними і фізичними особами з повною оплатою вартості навчання, та за державним (цільовим) замовленням за направленнями підприємств та організацій споживчої кооперації.

Матеріально-технічна база коледжу

В коледжі створені і працюють 27 кабінетів і лабораторій та 3 лекційні зали, що дає можливість забезпечити виконання навчального плану і відповідну якість підготовки фахівців. Є чотири комп'ютерні лабораторії. Студенти мають доступ до Інтернету.

Всі кабінети і лабораторії забезпечені необхідною науковою, методичною літературою, ТЗН, наочністю, роздатковим матеріалом.

Є бібліотека з читальним залом на 50 місць, сучасний актовий зал. Створено умови для занять студентів фізкультурою та спортом. Біля гуртожитку коледжу є баскетбольний та волейбольний майданчик. До послуг студентів їдальня та буфет.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!