Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Технологічний коледж НЛТУ (032) 263-90-25
м. Львів, вул. Пулюя 20  (карта)
http://tknltu.at.ua

Технологічний коледж НЛТУ

Після закінчення навчання в Технологічному коледжі і отримання ступеня молодшого спеціаліста у кожного випускника є вибір: продовжити навчання в Національному лісотехнічному університеті або безпосередньо почати професійну діяльність на підприємстві

Історія

Технікум механічної обробки деревини був створений у 1931 р. в м. Полтаві. З 1941 по 1947 рр. технікум не функціонував.

Спеціальною постановою Ради Міністрів колишнього Союзу РСР від 7 липня 1947 р. за №2328 технікум поновлений і переведений до Львова у систему Укркооппромради. Директором був призначений Д. І. Чуприна, який працював десять років до війни директором цього технікуму у Полтаві.

У 1957 р. технікум був перепідпорядкований Управлінню кадрів Львівського Раднаргоспу, а з січня 1966 р. переданий у підпорядкування Мінліспрому УРСР. У цьому ж році в технікумі були відкриті ще дві спеціальності: "Технологія фанерного виробництва" та "Експлуатація автоматичних пристроїв в деревообробній промисловості". У ті роки контингент студентів становив 720 чоловік. У 1969 р. була відкрита ще одна спеціальність - "Планування на підприємствах целюлозно-паперової і деревообробної промисловості". На той час технікум готував спеціалістів за денною, вечірньою і заочною формами навчання.

У 1995 р. технікум отримав ліцензію за І рівнем акредитації підготовки молодших спеціалістів з двох спеціальностей: "Технологія деревообробки", "Економіка підприємства".

У 1999 р. відкрито нову спеціальність "Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів", у 2002 р. - спеціальність "Лісове господарство"

У 1997 р., згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 1997 р., № 78 "Про впорядкування вищих навчальних закладів І та II рівнів акредитації" та наказом Міністерства освіти України від 20.06. 1997 р. № 218 "Про реформування мережі ВНЗ, підпорядкованих Міністерству освіти", на базі ліквідованого Львівського технікуму механічної обробки деревини був створений Технологічний коледж Українського державного лісотехнічного університету.

Загальна інформація

Технологічний коледж університету проводить підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на денній і заочній формах навчання за спеціальностями:

  • "Технологія деревообробки";
  • "Економіка підприємства";
  • "Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів";
  • "Лісове господарство".

Випускники коледжу мають змогу продовжити навчання за скороченим терміном в Українському державному лісотехнічному університеті.

Необхідну підготовку професійного рівня молодших спеціалістів здійснюють 44 викладачі.

Для успішного навчання створено сучасну навчально-технічну базу, яка включає 24 кабінети, 11 лабораторій, з них 3 комп'ютерних класи.

До послуг студентів у коледжі є бібліотека загальною площею 310 м2 і читальний зал на 50 посадкових місць, спортивний зал, актовий зал на 450 посадкових місць. Студенти харчуються в їдальні коледжу на 180 посадкових місць. Усі студенти забезпечуються гуртожитком.

Студенти коледжу мають всі умови для змістовного проведення дозвілля: діє літературний гурток "Чоронобривці", краєзнавчий гурток "Львів - моє місто", лекторій "Україна і світ", лекторій правових знань, гурток сучасного танцю, предметні гуртки.

Значна увага приділяється фізичному розвитку студентів. Більшість студентів займаються в залі атлетичної гімнастики, в спортивних секціях з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014