Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Фінансово-правовий коледж (044) 243-42-93, (044) 503-09-85, (098) 777-67-17, (050) 777-09-67
м. Київ, вул. Лондонська, 5А  (карта)
http://fpk.in.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Фінансово-правовий коледж

Фінансово-правовий коледж створений у жовтні 1994 року як структурний підрозділ Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Коледж розпочав свою діяльність з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Право». Згодом були ліцензовані інші освітні програми та підготовка фахівців на основі базової загальної середньої освіти.

З серпня 2012 року Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка перейменовано в Приватний вищий навчальний заклад «Фінансово-правовий коледж»

Вступ до Коледжу здійснюється після 9, 10 та 11 класів за спеціальностями 081 Право і 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Фінансово-правовий коледж - заклад вищої освіти, акредитований Міністерством освіти і науки України.

    Коледж зараховує на денну та заочну форму навчання за освітніми ступенями бакалавр та фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:

 • 081 Право
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування

    Детальна інформація щодо вступу, термінів подання заяв, вступних іспитів та сертифікатів НМТ (ЗНО) розміщена на веб-сайті Коледжу у розділі "Вступнику".

    Переваги Коледжу:

 • ступенева освіта, тобто випускники Коледжу можуть продовжити навчання на ОС «бакалавр», починаючи з другого або навіть третього курсу за спорідненою спеціальністю у Коледжі або інших закладах вищої освіти;
 • доступна ціна за короткий період навчання, який дозволяє швидше перейти до практики та набути професійні компетентності, поєднати практику та отримати професійний досвід вже під час навчання;
 • гнучка система знижок в оплаті за надання освітніх послуг;
 • іногороднім студентам надаються гуртожитки;
 • студенти Коледжу мають відстрочку від призову на строкову службу в Збройні сили України та за бажанням проходять військову підготовку у Військовому інституті КНУ ім. Тараса Шевченка, згідно діючих Правил прийому за програмою підготовки офіцерів запасу.

    Випускники Коледжу продовжують навчання у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка за відповідними напрямами та спеціальностями, згідно діючих Правил прийому, займають високі посади на державній службі та в приватному секторі.

 

    Запрошуємо абітурієнтів на екскурсію та індивідуальні консультації щодо вступу. Запис за телефонами:

(044) 243-42-93, 243-01-17, 503-09-85;

098-777-67-17, 050-777-09-67.

Фінансово-правовий коледж проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 22.02.2023

Рейтинг
224
Рейтинг: 5 з 5 на основі 45 оцінок.

Відгуки про Фінансово-правовий коледж

Daria
Навчаючись на першому курсі, ще ні разу не пожалкувала що вступила саме в цей коледж. Викладачі знають своє діло на всі 100%, до кожного згайдутт підхід і підуть на зустріч. Дружня атмосфнра, чудовий колектив та класні одногрупникию. Дуже зручно що навчання закінчуєтся о 13 годині, є вільний час. Навіть онлайн навчання цікаве та зрозуміле. Я рада що навчаюсь тут, ФПК-найкращий!
Мельниченко Вікторія
Навчаюсь на першому курсі і безмежно рада, що не залишилась в школі! Викладачі просто супер, викладають доступно та зрозуміло, на одній хвилі з студентами. Деякі предмети до яких ставилась байдуже, зараз вивчаю з задоволенням. Викладачі справжні професіонали в своїй справі! Ні краплі не жалкую, що навчаюсь саме в цьому коледжі. ФПК найкращий!
Кирилл
Навчаюсь на першому курсі. Впевнено можу заявити, що це найкращий коледж! Чудові вчителі, які легко знайдуть підхід до всіх учнів. Одним словом – професіонали! Відмінна атмосфера розташована до навчання та пізнання. Ні краплі не пожалів, що вибрав саме цей коледж!