Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Фінансово-правовий коледж (044) 243-42-93, (044) 503-09-85, (098) 777-67-17, (050) 777-09-67
м. Київ, вул. Пітерська, 5А  (карта)
http://fpk.in.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Фінансово-правовий коледж

Працюємо дистанційно!
Вступ після 9, 10 та 11 класів за спеціальностями "Право" і "Фінанси, банківська справа та страхування".

Фінансово-правовий коледж - заклад вищої освіти, акредитований Міністерством освіти і науки України.

Коледж приймає на навчання на денну та заочну форму навчання за освітніми ступенями бакалавр та фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:

 • Право
 • Фінанси, банківська справа та страхування

Детальна інформація щодо термінів подання заяв, предметів вступних іспитів та сертифікатів ЗНО розміщена на сайті Коледжу у розділі "Вступнику".

Переваги Коледжу:

 • гнучка система знижок в оплаті за надання освітніх послуг;
 • іногороднім студентам надається гуртожиток;
 • студенти коледжу мають відстрочку від призову до Збройних сил України та за бажанням проходять військову підготовку у Військовому інституті КНУ ім. Т. Шевченка.

Випускники коледжу продовжують навчання на юридичному та економічному факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, займають високі посади на державній службі та в приватному секторі.

Запрошуємо випускників 9-го класу на підготовчі курси (українська мова, історія України, математика) для вступу у 2021 році. Запис за телефонами: (044) 243-42-93, 243-01-17, 503-09-85, 098-777-67-17, 050-777-09-67.

Фінансово-правовий коледж проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 19.01.2021

Рейтинг
104
Рейтинг: 5 з 5 на основі 21 оцінок.

Відгуки про Фінансово-правовий коледж

Anya
учимся на первом курсе. знаете, никогда в жизни не делали настолько правильный выбор: ребенку нравится все - от одногруппников до преподавателей, формата учебы и расписания. казалось бы, задача двойной сложности - построить учебный процесс в такие времена. и мы приятно удивлены тем, как колледж с этим справляется. через два года поступать второму сыну, и выбор для нас очевиден! всем рекомендую!
Анастасія
Цього року моя дитина вступилаидо коледжу. Дуже переймалася, бо навчання в час пандемії має свої особливості. Мені дуже сподобався адаптативний карантин у коледжі: початок і кінець пар у всіх групах різних, отже діти не будуть одночасно виходити на перерву, не буде скупчення. Також, поки ще тепло, проводяться лекції на вулиці, як мені пояснили в коледжі - такі собі "еко-аудиторії". Куратори завжди на зв’язку, є онлайн бібліотека. Не однаразово натикалася у відгуках, що учні коледжу дуже дружні. Сподіваюся, що студентські роки моєї дитини пройдуть в хорошій атмосфері. Окрема дяка адміністрації коледжу за детальну інформацію і максимально повні відповіді на всі мої питання.
Марина
Від мене та мого сина, вдячні усій адміністрації коледжу, за організацію , як і прийому документів, як і за дистанційну організацію підготовчих курсів, а також за відмінне проведення екзаменаційного першого дня, фактично першого екзамену та тесту мого сина.Відмінні організаційні міри, так тримати.