Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Торговельно-економічний коледж КНТЕУ (044) 452-68-38
м. Київ, вул. Львівська 2/4  (карта)
http://www.tek-knteu.info

Торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Торговельно-економічний коледж КНТЕУ - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Основним завданням Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ є задоволення суспільних та індивідуальних потреб міста Києва, Київської області у здобутті випускниками загальноосвітніх шкіл вищої освіти з отриманням освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст", "бакалавр", а також подальшого їх навчання за ступеневою освітою "молодший спеціаліст-бакалавр"; "бакалавр-спеціаліст-магістр" та здобуття повної вищої освіти у КНТЕУ та інших ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації.

Місія коледжу – повсякденно збагачуючи зміст освіти на базі передових навчальних технологій, всебічної інформатизації, активно сприяти розвитку людського потенціалу на благо України.

З історичного минулого коледж запозичив найкращі науково-педагогічні здобутки і сьогодні це сучасний вищий навчальний заклад, що мобільно реагує на запити сьогодення, вміло опановує новітні підходи та методики.

Професійне викладання поєднується тут із доброзичливою атмосферою, а на студентів чекають захоплюючі лекції, чимало практики та цікавих зустрічей, змістовне дозвілля. Викладачі коледжу прагнуть не просто викласти студентам певний обсяг знань, а й виховати їх самостійними, творчими, професійно здатними особистостями, які швидко могли б пристосуватися до нових умов та бути конкурентноспроможними на ринку праці.

Матеріально-технічна база

У коледжі працює бібліотечно-інформаційний центр, книжковий фонд якого нараховує близько 33 тис. підручників та навчальних посібників, і додатково – електронна бібліотека, що містить 50 примірників. До БІЦ надходить понад 60 найменувань журналів і газет.

Читальна зала БІЦ оснащена сучасною оргтехнікою з виходами в Інтернет та Online-електронну бібліотеку видавництва "Центр учбової літератури". Одночасно в читальній залі бібліотечно-інформаційного центру можуть працювати до 40 відвідувачів. Книжковий фонд БІЦ систематично поповнюється підручниками та навчальними посібниками на електронних носіях.

Компетентні, досвідчені працівники БІЦ завжди готові надати допомогу у виборі необхідної літератури, надати пораду щодо написання рефератів, виконання курсових та дипломних робіт, порадити як найкраще підготуватися до семінарського заняття. Викладачі коледжу плідно працюють, щоб полегшити самостійну роботу студентів. З цією метою в БІЦ зібрано більше 100 найменувань авторських методичних розробок наших викладачів як в друкованому, так і в електронному вигляді, які щороку оновлюються та кількість їх збільшується.

Торговельно-економічний коледж КНТЕУ має 33 аудиторії, з них 29 навчальних кабінетів, має доступ до мережі Internet. Комп’ютерний центр коледжу розміщений у шести навчальних аудиторіях, має чотири лабораторії та кімнату управління локальною мережею.

Матеріально-технічна база коледжу надає можливість повністю забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців. Викладання дисциплін проходить в аудиторіях, які забезпечені сучасним обладнанням, меблями, інвентарем. Спеціальні аудиторії повністю забезпечені комп’ютерами з цілодобовим підключенням до мережі Internet. Сучасна матеріально-технічна база коледжу дозволяє організувати на високому рівні не тільки навчальний процес, але й створити оптимальні умови для відпочинку викладачів і студентів.

Практичне навчання

Практика студентів є невід’ємною складовою процесу підготовки молодшого спеціаліста й бакалавра. Під час практики студенти оволодівають сучасними методами і формами організації, знаряддями праці в сфері їх майбутньої професії.

Спрямування виробничого навчання на розвиток соціального партнерства з підприємцями і промисловцями дозволило коледжу залучити до співпраці багато приватних підприємств, які потребують висококваліфікованих кадрів, здатних до професійного розвитку, творчої праці, мобільності в освоєнні та впровадженні новітніх технологій.

Практичне навчання здійснюється на провідних підприємствах міста Києва, серед яких ПАТ "Фуршет", ТОВ "Епіцентр-К", ДП ВАТ "Київхліб", ТОВ "Канзас", Українська аграрна біржа, ТБ "Центральна універсальна біржа", ТБ "Київська агропромислова біржа", ПАТ "Страхова група "ТАС", Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві, Головне управління пенсійного фонду у м. Києві, ПАТ "Готель "Прем’єр-Палац", ПТК "Агромат", ВАТ ГК "Братислава", ВАТ "Готель "Дніпро", ВАТ СК "Скайд", ПАТ "Державний Ексімбанк".

Випускники коледжу користуються великим попитом на ринку праці і визнаються роботодавцями як конкурентоспроможні висококваліфіковані фахівці. Саме тому у разі сумлінного проходження практики після закінчення коледжу значній частині студентів відразу пропонується робота.

Велику увагу адміністрація коледжу приділяє соціальному захисту студентів: організації харчування, медичного обслуговування, відпочинку та оздоровленню підростаючого покоління. Студенти коледжу забезпечуються медичним обслуговуванням, а смачно поїсти мають можливість у затишному студентському кафе "Еліпс" на 200 місць. Кураторами груп організовуються відвідування студентами музеїв, виставок, екскурсій по м. Києву та інших міст України.

Персональні проблеми студентів та співробітників коледжу, а також негаразди, які можуть виникати у колективі, допомагає вирішувати практичний психолог, який постійно проводить психологічне консультування, діагностику психічного стану та особистісних якостей студентської молоді з метою коригування їхньої поведінки та надання психолого-педагогічної допомоги.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!