Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ (04563) 5-35-67
Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 25/2  (карта)
http://www.tec.in.ua

Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету – це один з провідних навчальних закладів України

Історія

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету розпочав свою роботу в листопаді 1944 року як Білоцерківський сільськогосподарський технікум.

У 1965 році технікум перейшов у підпорядкування Міністерства м’ясної та молочної промисловості СРСР і був перейменований у Технікум м’ясної та молочної промисловості.

У 1997 році згідно з Постановою Кабінету міністрів України "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів" та наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України № 190 від 17 червня 1997 "Про вдосконалення мережі вищих аграрних навчальних закладів" технікум став структурним підрозділом Білоцерківського державного аграрного університету.

У 2004 році за наказом Міністерства аграрної політики України навчальний заклад отримав назву Технолого-економічний коледж Білоцерківського державного аграрного університету.

Загальна інформація

Тривалий і нелегкий шлях пройшов коледж за 66-річну історію – від сільськогосподарського технікуму, що працював на базі Білоцерківського сільськогосподарського інституту до коледжу з потужним матеріально-технічним, кадровим і навчально-методичним забезпеченням.

Більше 14 тисяч фахівців для сільського господарства і переробної промисловості підготував навчальний заклад, серед яких державні та громадські діячі, керівники підприємств, кваліфіковані виробничники.

Гордістю нашого навчального закладу є сучасні студенти. Сьогодні у нас навчається понад 1000 юнаків та дівчат, які прославляють коледж на олімпіадах, конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, отримують іменні стипендії Президента України, Верховної Ради України, голови облдержадміністрації, міського голови, стипендії коледжу.

Наш коледж утверджує в своїй практиці інноваційні технології навчання і виховання молоді, працює над формуванням професійної компетентності майбутнього фахівця, людини високої культури, здатної до творчої праці, професійного розвитку.

Коледж постійно відкриває двері для наполегливих, прагнучих знань молодих людей.

Сьогодні коледж − один з провідних навчальних закладів Міністерства аграрної політики України. За матеріально-технічним, кадровим та методичним забезпеченням, організацією навчально-виховного процесу навчальний заклад входить до п’яти кращих закладів Міністерства аграрної політики, з підпорядкованих йому 118-ти.

Коледж має вихід до всесвітньої мережі Інтернет та власну Інтернет - сторінку. Виробнича практика проводиться на сучасних переробних та сільськогосподарських підприємствах різних форм власності. Серед них ЗАТ "Житомирський м’ясокомбінат", ВАТ "Київський м’ясопереробний завод", ВАТ "Русанівський м’ясокомбінат", ВАТ "Черкаська продовольча компанія", АТ" Хмельницька маслосирбаза", АТ "Наша ряба", ТОВ "Поліс", ЗАТ" Білосвіт" Умань, ВАТ "Росич", ТОВ "Земля Томилівська", ТОВ" Сухоліське", СВК ім. Щорса с. Яблунівка, СВК "Матюші" Білоцерківського району Київської області та інші підприємства.

Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують понад 90 викладачів, які мають вищу спеціальну та педагогічну освіту, практичний досвід роботи на виробництві. Більше половини викладацького складу – викладачі вищої категорії, в коледжі – 22 викладача-методиста, 20 – закінчили магістратуру, 2 – старших викладачі, 2- навчається в аспірантурі, 27 – нагороджені почесними відзнаками "Відмінник освіти України", "Відмінник аграрної освіти і науки", четверо відзначені почесною трудовою відзнакою "Знак Пошани".

До викладацької роботи залучаються науковці Білоцерківського національного аграрного університету, провідні спеціалісти переробних підприємств міста. Колектив викладачів спрямовує зусилля на забезпечення високої якості професійної, загальнонаукової та загальнокультурної підготовки спеціалістів.

У коледжі працюють предметні гуртки та клуби за інтересами, гуртки аматорського мистецтва, Музей історії коледжу та Музей українського народного побуту. Команда КВК коледжу є чотирьохразовим володарем Кубка міського голови, фіналістом та переможцем змагань команд КВК Київщини, лауреатом Всеукраїнського фестивалю команд КВК в м. Одесі, Лауреатом студентської ліги Асоціації КВК України, Лауреатом міської молодіжної премії ім. Вінграновського, учасником розіграшу кубка Міністра аграрної політики України Театральний колектив коледжу посідає призові місця в обласних конкурсах молодіжних аматорських театральних колективів "Театральна вертикаль", бере участь у міжнародних театральних фестивалях.

Вагомими є результати роботи з фізичного виховання. Коледж є призером міських та обласних змагань з легкої атлетики, баскетболу, плавання, шахів, переможцем Всеукраїнських спортивних ігор з баскетболу та легкої атлетики. Цікаво відбуваються змагання студентської спартакіади коледжу з рок-н-ролу, гирьового спорту, армспорту.

У коледжі здобувають освіту близько півтори тисячі студентів денної та заочної форм навчання. Коледж входить до навчально-науково-виробничих комплексів, створених при Уманському державному аграрному університеті, Білоцерківському національному аграрному університеті, Одеській академії холоду, Полтавському університеті споживчої кооперації, Харківському державному університеті харчування та торгівлі.

Додатково студенти можуть одержати робітничі професії:

  • "Оператор комп’ютерного набору",
  • "Секретар керівника".

Коледж здійснює підготовку до вступу до вищих навчальних закладів навчальних закладів України. Протягом року працюють підготовчі курси з різним терміном навчання. Навчальний процес на курсах забезпечують досвідчені викладачі загальноосвітніх дисциплін міста і району та викладачі коледжу. Слухачі курсів забезпечуються підручниками, методичними посібниками, користуються бібліотекою, комп'ютерними класами, кабінетами і лабораторіями навчального закладу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014