Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ (044) 400-04-05, 400-11-09
м. Київ, вул. Дружківська 6  (карта)
http://kitz.nau.edu.ua

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Сьогодні Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ є одним із провідних навчальних закладів нашого міста і входить як структурний підрозділ до складу Національного Авіаційного університету України.

Спеціальності, за якими навчаються студенти коледжу, актуальні та потрібні і дають нашим випускникам змогу отримувати освіту належного рівня та бути конкурентоспроможними на ринку праці. Це такі спеціальності як:

  • "Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання",
  • "Картографічні роботи",
  • "Землевпорядкування",
  • "Діловодство",
  • "Організація перевезень і управління на автотранспорті",
  • "Розробка програмного забезпечення",
  • "Організація виробництва",
  • "Фінанси і кредит".

При цьому набір на навчання відбувається на основі базової середньої та повної загальної середньої освіти.

З 2008 року крім освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" коледж проводить підготовку "бакалаврів" за напрямами "Геодезія, картографія та землеустрій" та "Фінанси та кредит".

Історія

10 березня 1944 року розпорядженням Раднаркому СРСР № 4788-р та наказом начальника Головного управління геодезії і картографії при Раднаркомі СРСР №44 було створено Топографічне училище, що пізніше стало Київським топографічним технікумом. У 2000 році наказом Міністерства освіти і науки України Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування увійшов до складу Національного авіаційного університету як відокремлений структурний підрозділ.

Ще в 1951 році в технікумі було відкрито заочне відділення, яке успішно функціонує і сьогодні. На заочному відділенні проводиться підготовка фахівців зі спеціальностей "Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання", "Землевпорядкування" та "Діловодство".

У 1954 році було побудовано власний навчальний корпус, а пізніше гуртожиток на 270 місць. Все це дало можливість збільшити контингент студентів і покращити рівень підготовки спеціалістів. Подальше зміцнення навчальної бази – це відкриття в 1981 році 9-ти поверхового гуртожитку з комфортними умовами проживання та реконструювання старого гуртожитку у другий навчальний корпус.

Для підприємств топографо-геодезичної галузі велике значення має практична підготовка випускників. У 1950 році, з приходом до керівництва технікуму Скляра П. П., остаточно визначилось постійне місце проведення польових геодезичних практик – село Синява Рокитнянського району Київської області. За активної участі працівників навчального закладу та студентів на полігоні почалось будівництво їдальні, адміністративного будинку, стадіону та спортивних майданчиків, будиночків для викладачів та студентів. З 1981 року в Синяві почав функціонувати студентський спортивно-оздоровчий табір "Топограф".

З 1958 року в технікумі розпочалась підготовка спеціалістів для зарубіжних країн. Було створено відділення іноземних студентів, яке підготувало близько 300 спеціалістів для 28 країн світу.

Ретельний добір кадрів, формування педагогічного колективу однодумців, налаштованих на підготовку не лише спеціаліста, але й громадянина – було започатковано ще першими директорами навчального закладу Александровим Т. Ф. та Склярем П. П. і продовжено наступними його керівниками – Антоненком В. Д., Катющенком В. М., Романовським М. І. та Паранічем В. П.

Педагоги навчального закладу пишаються більшістю своїх вихованців, що зберегли вірність обраній професії і працюють зараз за фахом в численних підприємствах України та за її межами. Значна кількість випускників, закінчивши після коледжу навчальні заклади третього та четвертого рівнів акредитації, працюють на керівних посадах в різних структурах галузі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014