Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Київський оптико-механічний технікум

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський оптико-механічний технікум (044) 501-79-12, 501-79-13, 501-79-14
м. Київ, вул. Аніщенка 6  (карта)
http://komt.edu.ua

Київський оптико-механічний технікум

Київський оптико-механічний технікум - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Київський оптико-механічний технікум створений на базі Київського вечірнього механічного технікуму (наказ Міністерства оборонної промисловості СРСР від 20 липня 1984 року №248), який в свою чергу був заснований у 1956 році згідно з наказом Міністерства оборонної промисловості СРСР від 11 червня 1956 року №231.

З 1991 року технікум підпорядкований Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України.

Київський оптико-механічний технікум — це єдиний навчальний заклад в Україні, що здійснює підготовку техніків оптичної галузі для оборонної промисловості (космічної та ракетної техніки) та техніків з експлуатації та ремонту медичних оптичних приладів.

Головна мета навчального закладу — організація освітньої діяльності, що охоплює навчальну, методичну, виховну та культурну роботу.

Технікум розробив Державний стандарт спеціальності "Виробництво оптичних і оптико-електронних приладів" з підготовки молодших спеціалістів.

Матеріально-технічна і навчально-методична база технікуму дозволяє не тільки готувати кваліфікованих молодших спеціалістів з існуючих спеціальностей, але і запроваджувати нові.

Організація навчального процесу проходить на високому методичному рівні за допомогою успішного використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Усі практичні й лабораторні роботи мають методичне і технічне забезпечення.

У технікумі діє автоматизована система організаційно-педагогічного управління навчально-виховним процесом, що планує хід навчального процесу, веде обліково-звітну документацію і контролює відхилення від нормально організованого навчального процесу, допомагає складати розклад.

З метою інформатизації та аналізу навчального процесу, оперативного інформування батьків про успішність і відвідування студентів у технікумі запроваджено Систему електронних журналів успішності.

За 55 років освітньої діяльності підготовлено більше 20 тисяч кваліфікованих фахівців, які мають можливість працювати за фахом, а також продовжувати свою освіту в навчальних закладах ІІІ, IV рівнів акредитації відповідно до професійного напрямку.

До складу навчального закладу (з 1970 року) входить філія в м. Ізюм (рік заснування 1948) Харківської області, яка є єдиним джерелом підготовки молодших спеціалістів для оптичних заводів міста і єдиним ВНЗ І-го рівня акредитації в даній місцевості.

Ліцензований обсяг підготовки молодших спеціалістів за денною формою навчання складає 275 осіб, за заочною — 150 осіб.

Згідно з виданими ліцензіями Київський оптико-механічний технікум здійснює підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

5.05100401 "Виробництво оптичних і оптико-електронних приладів" (3 роки 10 місяців) за спеціалізаціями:

  • Конструювання оптичних і оптико-електронних приладів;
  • Конструювання медичних оптичних приладів;
  • Технологія виробництва оптичних і оптико-електронних приладів.

5.05010301 "Розробка програмного забезпечення" (3 роки 10 місяців).

5.03050401 "Економіка підприємств" (2 роки 10 місяців).

5.03050901 "Бухгалтерський облік" (2 роки 10 місяців).

У технікумі створені всі умови для якісної підготовки фахівців!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!