Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Львівський коледж ДУІКТ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський коледж ДУІКТ (0322) 234-02-33
м. Львів, вул. В. Великого 12  (карта)
http://www.lcduikt.com.ua

Львівський коледж ДУІКТ

Львівський коледж ДУІКТ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Львівський коледж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій з 1.01. 2012 року перейшов у підпорядкування Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України. За свою історію коледж підготував десятки тисяч фахівців і завжди входив у число провідних навчальних закладів відповідного профілю. Його випускниками були екс-міністр юстиції України, екс-Голова Верховного Суду України Онопенко В. В.; екс-міністр зв'язку України Проживальський О. П.

Перебуваючи у структурі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, який знаходиться у м. Києві, коледж використовує науково-методичну базу його найкращих професорів.

Сьогодні коледж володіє сучасною матеріально-технічною базою для підготовки фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, веде активні дослідження з впровадження нових форм та методів навчання.

Що сьогодні вирізняє коледж:

1. Створено два центри – інформаційний та телекомунікаційний з незалежним доступом до Інтернет по ADSL технології.

Інформаційний центр – це шість комп’ютерних лабораторій об’єднаних у мережу.

Телекомунікаційний центр – комплекс лабораторій із сучасними цифровими системами комутації та передавання даних:

  • цифровими АТС: ЄС11, Євроквант, Panasonic, Донець-2М;
  • апаратурою багатоканального зв’язку типу Watson, EMX, STM, що підтримує передавання інформації по оптоволоконному каналу зв’язку;
  • мережевим обладнанням для встановлення IP-телефонії, Wi-Fi зв’язку та ін.

2. Запроваджено наскрізну комп’ютерну підготовку фахівців. Виділено значний обсяг годин на практикуми з вивчення мов програмування Pascal, Delphi, Ci та баз даних типу MY SQL.

3. Розроблено і впроваджено у навчальний процес стенд для вивчення цифрових елементів та мікроконтролерів, який реалізовано на сучасних радіокомпонентах: програмованих логічних інтегральних схемах сімейства ACEX 1K фірми Altera, мікроконтролерах AT89S8252 фірми Atmel та ін.

4. Налагоджено співпрацю з фірмою Microsoft у рамках програми Microsoft Developer Network Academic Alliance, що дає можливість використовувати ліцензійне програмне забезпечення.

5. Встановлено тісні стосунки з навчальними закладами Євросоюзу.

6. Створено гуртки технічної творчості – комп’ютерного та телекомунікаційного спрямування, де студенти набувають вмінь із розробки, налагодження і ремонту інформаційно-комунікаційної техніки.

Міжнародні зв'язки Львівського коледжу ДУІКТ

У рамках проектів Євросоюзу коледж співпрацює з навчальними закладами Польщі - Краківською колегією шкіл зв'язку, Спілкою професійних шкіл №1 м. Дембіца і Чехії - Школою телекомунікацій м. Острава. Згідно укладених угод студенти коледжу мають можливість стажуватись у цих навчальних закладах.

Співпраця з Спілкою професійних шкіл №1 м. Дембіца

Починаючи з 1 вересня 2005 року Львівський коледж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій разом з Спілкою професійних шкіл №1 міста Дембіца, Республіка Польща спільно реалізовували проект "Карпатським шляхом до Європи". Для реалізації всіх заходів запланованих в рамках цього проекту проведено ряд зустрічей як викладацького складу, так і студентів обох навчальних закладів.

Перша зустріч відбулась 25-26 листопада 2005 року в м. Дембіца, в ході якої представники з Бюро європейської інтеграції представили основні проекти, в рамках яких можлива реалізація співпраці між навчальними закладами України та Польщі, а також було проведено конкурс на знання історії об'єднаної Європи. Студенти Львівського коледжу, показавши відмінні знання, у напруженій боротьбі вибороли перемогу і були нагородженні Почесною грамотою, кубком та пам'ятними подарунками.

В цей же день студенти Спілки професійних шкіл №1 організували привітальну концертну програму, надавши можливість познайомитись з роботами гуртків художньої самодіяльності, які діють у їхньому навчальному закладі. Святковий концерт завершився дискотекою для студентів обох навчальних закладів.

На наступний день для викладачів та студентів Львівського коледжу ДУІКТ було організовано та проведено екскурсію, що дало можливість ознайомитись з навчальною та матеріально-технічною базами Спілки професійних шкіл №1. Крім цього була проведена екскурсія визначними місцями міста Дембіци.

Наступна зустріч відбулась у Львівському коледжі ДУІКТ в лютому 2006 року, в рамках якої було проведено спортивні змагання з міні футболу, баскетболу та волейболу. Зустріч розпочалась з урочистого відкриття та привітання директорів двох навчальних закладів. Спротивні змагання відзначались запеклою, але коректною боротьбою. Переможці та переможені кожного з видів змагань були нагороджені почесними кубками та пам'ятними грамотами.

В квітні 2006 року делегація Львівського коледжу ДУІКТ була присутня на відкритті погруддя Івана Павла ІІ Папи Римського та його музею в Спілці професійних шкіл м. Дембіца.

Одна з наступних зустрічей була присвячена походу студентів обох навчальних закладів в Польські Бещади. Студенти розгорнули наметове містечко, проводили різноманітні конкурси, змагання, оглянули місцеві пам'ятки архітектури.

Остання зустріч в рамках проекту "Карпатським шляхом до Європи" була присвячена народним традиціям українського та польського народів. Відбулися виступи колективів художньої самодіяльності.

Співпраця з Краківською колегією шкіл зв'язку (Krakoskim Zespól Szkól Lącznosci m. Krakow, Republica Polska)

Співпраця з Краківською колегією шкіл зв'язку ведеться в рамках українсько-польської ініціативи "Разом". В ході цієї співпраці проведено спортивні змагання з волейболу, відбулась спільна зустріч викладачів та студентів обох навчальних закладів. Делегація Львівського коледжу ДУІКТ відвідала краківський навчальний заклад з метою ознайомлення з навчальною, матеріальною та методичною базами.

У рамках угоди про співпрацю із Краківською спілкою шкіл зв’язку у період з 11.10. 08 по 15.10. 08 на теренах нашого коледжу відбулася зустріч із делегацією колег із Польщі, до складу якої входило 13 студентів і 2 викладачів.

Під час зустрічі ми познайомили наших друзів із історичними пам’ятками Львова. Польські колеги познайомились із нашими досягненнями в галузі впровадження у навчальний процес нових інформаційно-комунікаційних технологій.

Заплановано спільне проведення міжнародної олімпіади з інформатики та електротехніки, переможці та призери якої матимуть можливість навчання в одному з вищих навчальних закладів Кракова.

У період з 25 по 31 травня 2009 року делегація студентів та викладачів Львівського коледжу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій в складі 15 осіб відвідала Краківську спілку шкіл зв’язку.

Під час візиту були вирішені питання щодо організації обміну студентами, використання новітніх методик організації навчального процесу як в Україні, так і в Польщі. Директори обох навчальних закладів обговорили та узгодили подальші плани та дати проведення зустрічей.

Делегація Львівського коледжу ДУІКТ 27 травня 2009 року взяла участь в урочистому засіданні сесії мерії міста Кракова та отримала пам’ятні сувеніри. Програма перебування була насичена різноманітним культурними та спортивними подіями. В ході візиту було організовано та проведено низку цікавих екскурсій. Студенти Львівського коледжу ДУІКТ мали можливість ознайомитись з навчальною та матеріальною базою Краківської спілки шкіл зв’язку, а також відвідали окремі навчальні заняття.

З нагоди святкування у Республіці Польща "Дня спортсмена", 30 травня Краківська спілка шкіл зв’язку провела низку спортивних змагань – стрільба з лука, міні-футбол, волейбол, баскетбол, біг та ін. Студенти Львівський коледжу взяли активну участь у цих змаганнях. Зокрема команда з волейболу нашого коледжу з рахунком 3:1 перемогла команду Краківської спілки шкіл зв’язку. Цього ж дня було організовано спільну товариську зустріч студентів двох навчальних закладів.

Зі слів студентів, вони отримали незабутні враження про історичні пам’ятки м. Кракова та сам навчальний заклад.

Співпраця з Школою телекомунікацій м. Острава

Співпрацю з Школою телекомунікацій м. Острава започатковано в рамках роботи над проектом "Леонардо", який фінансується Євросоюзом. Проведено підготовчі організаційні роботи по проведенню міжнародного шахового турніру по глобальній мережі Internet, в якому візьмуть участь чотири навчальних заклади: Львівський коледж ДІУКТ, Школа телекомунікацій м. Острава, Краківська колегія шкіл зв'язку, Спілка професійних шкіл №1 м. Дембіца.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!