Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Київський коледж міського господарства АМУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський коледж міського господарства АМУ (044) 529-02-06, 529-02-62
м. Київ, вул. І. Кудрі 33  (карта)
http://kkmg.amu.edu.ua

Київський коледж міського господарства АМУ

Київський коледж міського господарства АМУ - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Сьогодні життя столиці, обласного центру або іншого великого міста неможливо уявити без світла, міського електротранспорту, мережі водопостачання, ліфтового господарства.

Спеціалістів для таких необхідних міських служб і готує Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління

Наш навчальний заклад відомий далеко за межами України, адже його історія розпочалася в далекому 1946 році, коли було прийнято рішення про відкриття в Києві житлово-комунального технікуму. В 1947 році була змінена назва технікуму - Київський технікум міського електротранспорту. Нова сторінка історії технікуму розпочалася в 1998 році - Постановою Кабінету Міністрів України технікум реорганізовано в Київський коледж міського господарства Академії Муніципального Управління.

На сьогодні Київський коледж міського господарства здійснює підготовку фахівців для міського господарства за спеціальностями:

  • експлуатація, ремонт та енергопостачання міського електротранспорту,
  • обслуговування електротехнічного обладнання та автоматичного устаткування будівель і споруд,
  • монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технології виробництва,
  • експлуатація апаратури контролю навколишнього природного середовища,
  • діловодство.

В коледжі навчається понад 500 студентів на двох денних відділеннях та біля 100 - на заочному відділенні.

Забезпечення навчально-виховного процесу

Навчально-виховний процес забезпечують вісім циклових (предметних) комісій, де працюють 45 штатних викладачів, серед яких 8 викладачів – методистів, 15 – викладачів вищої та першої категорій. Більшу частину свідомого життя віддали підготовці спеціалістів у коледжі викладачі Александров О. М., Пермінов О. С., Романчук В. М., Федотов А. В., Шаман О. М.

Щорічно коледж поповнюється молодими викладачами, в тому числі і випускниками коледжу. Повернулися до коледжу і працюють викладачами Авершина Л. Г., Бондарчук І. М., Тімохіна Т. В., Король Т. І., Сафіна О. В.

Матеріально-технічна база

Для підготовки висококваліфікованих спеціалістів коледж має гарну матеріальну базу: обладнані кабінети та лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотеку з читальною залою, спортивний та тренажерний зали, актову залу.

Працює в коледжі і затишна їдальня. Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком, що знаходиться поруч з навчальним корпусом.

Практичні вміння та навички

Практичні вміння та навички набувають студенти під час проходження навчальних та виробничих практик на підприємствах міського електротранспорту – КП "Київпастранс", КП "Київський метрополітен", ліфтового господарства м. Києва, ВАТ АК "Київводоканал", теплокомуненерго, монтажних і пусконалагоджувальних підприємствах, житлово-комунальних об’єднаннях, архівних установах.

Цікаво проводять свій вільний час студенти коледжу. Посвята в студенти, Осінній ярмарок і День студента, "Українські вечорниці" і Свято закоханих, Міс коледжу і КВК, екскурсії і конкурси – заходи, які вже стали традиційними. Ініціаторами та організаторами їх проведення є члени студентської ради коледжу.

Найкращі студенти відзначаються іменними стипендіями Президента України, Верховної Ради України, Київського міського голови.

Наша талановита молодь – активна учасниця міських конкурсів, олімпіад, спортивних змагань. Збірні команди коледжу з волейболу, футболу, шахів неодноразово займали призові міста у спартакіаді "Під золотими куполами Печерська", у спартакіаді Академії команда коледжу вже декілька років поспіль посідає почесне 1 місце.

За 63 роки існування навчальний заклад став рідною домівкою для більш ніж 23 тисяч випускників. Ми пишаємося всіма випускниками, які працюють на підприємствах різних форм власності, обіймають керівні посади, очолюють підприємства на всій території України, а також в країнах близького зарубіжжя. Ми пишаємося не одним десятком родин, для яких коледж став стартовим майданчиком у професійній діяльності.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання в Академії муніципального управління на факультеті міського господарства за спеціальністю "Автоматика і автоматизація на транспорті", зарахування яких проводиться поза конкурсом на ІІІ курс і на факультеті менеджменту за спеціальністю "Документознавство та інформаційна діяльність", зарахування яких проводиться поза конкурсом на ІІ-ІІІ курс.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!